Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

GN z chorałami

edytowano styczeń 2010 w Arkan Noego
gosc-niedzielny-CD-choral.jpg

Nastraja do modlitwy, unosi w stronę nieba, wycisza. A także: poprawia koncentrację, zapamiętywanie i pomaga kobietom przygotować się do porodu. Chorał gregoriański â?? dźwięki, za które Mozart oddałby całą swoją chwałę muzyczną.

artykuł
«1

Komentarz

  • Na płycie znajdziemy 18 śpiewów gregoriańskich w wykonaniu Schola Cantorum Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu:

    - Missa VIII De Angelis (Kyrie, Gloria, Sanctus, Agnus Dei)
    - śpiewy ku czci Najświętszej Maryi Panny (Ave Maria, Ave Maris Stella, Salve Regina w wersji zwykłej i uroczystej, Regina Caeli i inne)
    - śpiewy adwentowe (Rorate Caeli, Creator Alme Siderum)
    - śpiewy bożonarodzeniowe (Puer Natus in Bethlehem, Adeste Fideles)
    - Ave Verum
  • Cóż zrobić... Lepiej późno niż wcale... :wink:
  • poprawia koncentrację, zapamiętywanie i pomaga kobietom przygotować się do porodu
    ---
    Bo takie jest ku*wa cel chorału gregoriańskiego? Wiem, że jest "a także..." no ale sorry... Tym chcą ludzi przyciągnąć do chorału? Bo polepsza pamięć? :confused:
  • BTW coś mi się wydaje, że kupię ten numer :bigsmile: (jak jeszcze będzie...)
    Mona, dzięki za info :thumbup:
  • Ha, ha... właśnie mąż mi włączył płytkę i czyta: "poprawia koncentrację, zapamiętywanie i pomaga kobietom przygotować się do porodu". włażę na forum i co widzę? Wątek Mony.
    :cool:

    A słucha się naprawdę dobrze...:thumbup:
  • Dobry jest też na trądzik.
  • Znaczy się, że znika, czy że się pojawia?
    Bo jak to drugie, to chyba wyłączę.:wink:
  • W sensie, że się stajesz trądzicjonalistką.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]W sensie, że się stajesz trądzicjonalistką.
    Strach się bać.:wink:
  • To ja na bezczela:
    czy ktos moglby mi to kupic i przyslac (kasa do zwrotu oczywiscie)? Adres dam na priva.
  • Podłączam się pod prośbę AgiM
  • Nie ma sprawy.
    Tylko adresy dajcie na priv.
  • zapytam w kiosku kole mnie i dam znać
  • Kasiu napisałyśmy w tym samym czasie :bigsmile: więc mam nie sprawdzać ?
  • Poczekajmy na odzew. Jak ktoś napisze na priv, to idę do parafii, kupuję i wysyłam. Zrób tak samo, jak się ktoś zgłosi.:bigsmile:
  • ok ; jak Ty i Twoje dziecię najmłodsze ?
  • Chorał niestety kojarzy się ludziom z anielskim spiewem relaksacyjnym.
    Wykonawcy z płyty GN też do takiej formy dążyli zapominając, ze mają jaja.

    Aż by się chciało krzyknąć: WIĘCEJ MOCY CHŁOPAKI!!
  • Dobrze. To chyba piłkarz będzie. Albo mały Niemiec. Strasznie dużo przestrzeni życiowej wymaga.:wink:
    Nawet dzieci z kolan mi skopuje.:cool:
  • Aż by się chciało krzyknąć: WIĘCEJ MOCY CHŁOPAKI!!
    Nie słuchałem ale ja tam lubię jak ktoś śpiewa z lekkością a nie pełną parą.
  • [cite] Taw:[/cite]Aż by się chciało krzyknąć: WIĘCEJ MOCY CHŁOPAKI!!
    Nie słuchałem ale ja tam lubię jak ktoś śpiewa z lekkością a nie pełną parą.

    Dokładnie!!
  • @C&P: masz priwa
  • Greg, Ty też.:wink:
  • @C&P: masz odpowiedź
  • Kasiu to już się ujawnił dzidziuś na usg że chłopak?:bigsmile:
  • Nie, nie ujawnił się. Ale po czterech chłopakach jeśli na własne oczy nie zobaczę, że to dziewczynka, to będzie mi ciężko uwierzyć. :wink:
    Więc jak na razie mówię o dziecku jak o chłopcu.:shamed:
  • Ja na tego GN miałam oko, po tym jak Maciek dwa tygodnie temu tutaj podał wiadomość. Udało mi się kupić ostatni w parafii:smile:

    Dziękuję, Maćku!
  • U nas zamówili chyba extra ilość, bo wczoraj jeszcze był, a nie zawsze wystarcza do wieczora w niedzielę.:thumbup:
  • Dzieki!
    W takim razie daje adres na priva Kasi. C&P, daj znac, czy jeszcze bedzie, a jakby zabraklo, to prosze Matke5.
  • Ok. Wieczorem dam znać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.