Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Oddam narty

edytowano styczeń 2010 w Pomagajmy sobie
Mam do oddania 3 pary nart klasycznych (nie carvingi) długości ok 140, 170, 180 z wiązaniami. Trójmiasto. Jeśli ktoś zainteresowany- szczegóły na priva.

Komentarz

  • Ooops , zapomniałam nie ma prywatnych...:shamed:
    No to dajcie tu znać czy są chętni to podam szczegóły.
  • poproszę o szczegóły bo zima długa więc może się jeszcze przydadzą
  • 140 Steabit Hart z Markerami M29 (niebiesko-żółte) - jeździło 1 dziecko. Do butów ok nr 35-37. 170 - przepraszam, już nie ma. 185 Kastle SX 350 (białe), wiązania Tyrolia Light. Mają swoje lata i służyły godnie, posłużą jeszcze. Do butów rozm38. Są jeszcze jakieś dłuższe, ale nie pamiętam jakie bo nie mam pod ręką. Podam wieczorem. Wiązania mają oczywiście pewien zakres regulacji, ale nie tak duży jak wypożyczalniowe na płycie.
    No dobra, na razie tyle. Jadę na narty. :wink:
  • możemy się jakoś umówić skorzystam z okazji
  • Skąd jesteś?
  • Wróciłam. Polecam wszystkim, którzy mają taka możliwość poranne narty. Na stoku może 10 osób, zero kolejki do wyciągu. Jeździ się na okrągło. Bajka. Oczywiście póki nie ma ferii, ale u nas w ostatnim terminie w tym roku.
  • No to są jeszcze 2 pary starszych nart: Blizzard 185 cm (srebrne) i jakieś polskie, chyba Polsport 180 cm. Obie pary z Markerami M4-15, czyli tego typu:
    wizaniarotomat.jpg
    Do pierwszych buty Fabos :confused: rozm. 43 w komplecie. Drugie na but rozm 39.
    Ktoś chciałby?
  • Nie. Proszę patrzeć na daty.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.