Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PO chce opodatkować przetwory domowe.

edytowano styczeń 2010 w Polityka
Jak w temacie:bv:
P.

Komentarz

  • Kuźwa.:fb:
  • No nic drogie panie trzeba iść z duchem czasu.
    Moja koleżanka z pracy musiała się przystosować i zgodnie z duchem czasu odrabia lekcje z wnuczkami przez scypa. Ona w Polsce, wnuczki w RPA.

    Tutaj najwyraźniej rząd chce pomóc w kontakcie z nowoczesną technologią wszystkim miłośnikom tradycyjnej produkcji pewnych dóbr (MNIAM) i przy okazji coś zarobić oczywiście.

    Tak więc po taksówkarzach czas na gospodynie. Ile kosztuje kasa fiskalna?
    :dc:
  • Niedługo opodatkują kanapki dawane dzieciom do szkoły na 2 śniadanie. W ramach akcji,, dożywianie dzieci w szkole ":angry:
  • czyli jak nie będę sprzedawać to mogą mi skoczyc?
  • To mi baba ze wsi jajek nie sprzeda ,tylko podaruje?!:iw:
  • A TY jej podarujesz dychę na czekoladki dla dzieci i będziecie kwita.:wink:
  • Od podarunku też jest podatek:tongue:
  • to zgubisz jej pod nogami, a ona znajdzie
  • :rolling::rolling::rolling:
  • Ja bym wprowadził podatek od wad wymowy głoski "r"
    Drrrrrżyj Chyży Róju :hr:
  • Wprowadź wprowadź tylko niech moje przedszkolaki wychodzą u logopedy wszystkie wizyty. W ogóle powinien być podatek od wybohczej
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Ja bym wprowadził podatek od wad wymowy głoski "r"
    Drrrrrżyj Chyży Róju :hr:

    NIEEE!!!

    Klarcia "r" nie wymawia, typowo francuskie mam.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Powinni wprowadzić podatek od oddychania, mrugania powiekami, pocenia się i defekacji. Zbieraniem haraczu mogłyby się zająć firmy Rycha, Zbycha i Miruni.

    T:dk:

    Tomasz zapomniałeś o wydobyciu gazu -palny jest
  • >>Zeszyt nie zlikwiduje szarej strefy. Byłaby pokusa, aby tej sprzedaży nie rejestrować, aby uniknąć opodatkowania. Szara strefa zostanie wówczas usankcjonowana, mówi Marcin Eckert â?? dodaje "Dziennik Gazeta Prawna".<<

    zapomnieli o kasach fiskalnych wstawić takową rolnikowi ale broń Boże adwokatowi,notariuszowi,lekarzowi itp.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Adwokaci, notariusze i lekarze są przecież w Polsce marnie opłacani i często przymierają głodem w swych nieogrzewanych zimą lepiankach. Fiskus pochyla się z troską nad ich biedą i wspomaga jak potrafi.

    T:bigsmile:

    niestety coraz bardziej kraj przypomina ten z proroctwa Zulu Gula - Polska to dziwna kraj
  • >>W zeszłym roku z pomysłem opodatkowania rolników wyszło PSL. Stronnictwo chciało wprowadzeniu podatku dochodowego dla rolników.<<

    ciekawe czy wyborcy okażą się odpowiednią do troski o ich kieszenie wdzięcznością przy urnach
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.