Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy są tu jacyś fani "Iron Maiden"?

edytowano styczeń 2010 w Arkan Noego
Gdyby takowy byli, to ku refleksji, podaję:
Up the Irons?
«1

Komentarz

  • Ja słucham Grzegorza Turnaua. I mam wątpliwości, czy to nazwisko nie brzmi trochę satanistycznie.
  • [cite] Maciek:[/cite]Ja słucham Grzegorza Turnaua. I mam wątpliwości, czy to nazwisko nie brzmi trochę satanistycznie.
    :No tak Arka Noego:devil:
  • Primo. Tomasz, nie crawl tylko growl.

    Secundo. Satanistów poznaje się po tekstach, okładkach i przede wszystkim po ich życiu, a nie po sposobie śpiewania.
  • Szukałeś mnie

    l_1fae18bc326e187970d7874913b7f2db.jpg
  • Satanistów poznaje się po tym, że pływają crawlem?
  • Z metalu to ja słucham tylko deszczu w rynnach.
    :bigsmile:
    P.
  • Taraz tylko pozostało omówienie Action Francais i Bawriowi skończą się tematy.
    Co do Iron Maiden - crusejdera tu nie widziałem to daj se chłopie spokój.
  • W ogóle nie lubię metalu.
    Muzyki - poza klasyką i jazzem, w ilościach homeopatycznych - w ogóle ostatnio nie słucham. Nie mam czasu.
    W młodości lubiłem punka. Także mało katolicka muzyka. Może Brawario ma w zanadrzu jakiś artykuł na ten temat?
  • W młodości to metalu słuchałem, a owszem. Ale człek młody to i głupi jest.
  • Swego czasu IRON MAIDEN był najłagodniejszą formą muzyki której słuchałem.
  • My to Chóru Wojska Polskiego słuchamy. Ładnie kolędy śpiewają i pieśni patriotyczne. :cool:
    A Na Wielki Post polecam Gorzkie Żale.
  • jaki iron maiden ...
    chcac nie chcą zostałam fanką pana tik taka :bigsmile:
  • Ja też zaczynałem od metalu, moja pierwsza metalowa kaseta w 1985 na jednej stronie miała w/w Number of the beast Iron Maiden, na drugiej AC/DC - For those about to rock. Potem IM było zbyt łagodne żeby było ciekawe. Na początku '90 przerzuciłem się na punk (DK & okolice) i hardcore (NoMeansNo słucham sobie z lubością do dziś).
    A w I '96 trafiłem na warsztaty chorałowe z Dominiquem Vellardem, potem z Peresem... no i uprawiam chorał do dziś.
  • Masz na myśli Helloween i "Walls of Jericho" zapewne, to z kolei był dla mnie pierwszy krok do porzucenia NWOBHM na rzecz Speed i Thrash... A Metallica też, ale tylko to co nagrali z Cliffem Burtonem. Potem to popelina...:cool:
  • A mnie się przypomniał dowcip z czasów studenckich :wink:

    - Jaka jest najpopularniejsza żydowska kapela metalowa?
    - Iron Majdanek
  • Obglądnijcie tak od 2:49 min
  • O co chodzi?:confused:
  • O to jak to słodkie dziewczę śpiewa:
    I got two tickets to Iron Maiden baby
    Come with me Friday, don't say maybe
  • Dziewczę kusi chłopca dwoma biletami na Ajronmejden na frajdej i chłopcy zaczynają grandżować then [btw, grandżu nielubie]...
  • [cite] Spioch:[/cite]A mnie się przypomniał dowcip z czasów studenckich :wink:

    - Jaka jest najpopularniejsza żydowska kapela metalowa?
    - Iron Majdanek

    no i zostałeś antysemitą
  • Aaa, bo ja na obrazki patrzyłam, a dzieci koło mnie budują autostradę...
  • a z metalicznego brzmienia cóż żono moja

    http://www.youtube.com/watch?v=5I51Ii1WVbY
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]

    :cool:

    pewnie są z wielodzietnej rodziny
  • [cite] Rafał:[/cite]
    [cite] Spioch:[/cite]A mnie się przypomniał dowcip z czasów studenckich :wink:

    - Jaka jest najpopularniejsza żydowska kapela metalowa?
    - Iron Majdanek

    no i zostałeś antysemitą

    Antysemitą jestem od chwili chrztu ... :wink::tongue:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Halloween nagrali genialne Keeper of the seven keys 1/2 a potem było już gorzej.
    T
    Helloween nagralo genialną płytę Walls of Jericho, po której nie mogłem się doczekać na "Keeper..." - a tu się okazało że nagrali - JAK DLA ÓWCZESNEGO MNIE - mdłe melodyjne nic.
  • Powiem Ci skąd wzięliście - też miałem, bo wyszły u nas, jak nigdy! A Manowar nie znam dość dobrze, miałem może 1 jakąś ich płytę. Bardzo charakterystyczna muzyka.
  • O czym śpiewają?
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]O czym śpiewają?

    straszne męki cierpią jak śpiewają
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.