Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam ortopedy, Wa-wa, Otwock

edytowano luty 2010 w Pomagajmy sobie
Pilnie poszukuję dobrego,doświadczonego ortopedy. Chodzi mi o namiary na wizytę prywatną. Najlepiej,żeby był to ktoś z ortopedii otwockiej albo ze szpitala na Niekłańskiej. Proszę napiszcie, jeśli znacie kogoś godnego polecenia.

Komentarz

  • Elmo, w Otwocku masz znakomity Szpital Ortopedyczny im. Grucy:

    Konarskiego 13
    05-400 Otwock
    22 779 40 31 do 39

    Jeżeli to nie wystarczy, mogę Ci podać telefon do dra Gęsiora ze Szpitala Miejskiego, którego zawsze wzywamy do naszych dzieci. Może zna jakiegoś ortopedę.
  • I nie tracę nadziei na odzew:cool:
  • To znaczy? Mam szukać tego numeru?
  • Wiem tylko obawiam się ,że mogę mieć kłopoty z dostaniem się i odległym terminem. Stąd targetuję się raczej na prywatny gabinet.
  • Jeszcze nie, szukam raczej bezpośrednich namiarów różnymi kanałami, ale dzięki.
  • Wydaje mi się, że szpital umożliwia konsultacje za pieniądze bez długiego czekania na termin. Warto się dowiedzieć.
  • Spróbuję.
  • Witam! W ubiegłym roku jeździlismy z córeczką do prof. Czubaka (ortopeda, traumatolog, kierownik poradni dla dzieci Kliniki Ortopedii w Otwocku).

    Prywatne wizyty:
    1) Zakład produkcji Sprzętu Ortopedycznego w Warszawie, Anin
    ul. Kajki 28
    tel. 022 812-09-24
    profesor przyjmuje we wtorki
    cena wizyty: 150 zł

    2) Ortho
    Warszawa Ursynów
    ul. Nugat 3
    tel. 022-692-72-50
    profesor przyjmuje w środy w godz. 15-20
    cena wizyty: 200 zł

    Polecam gorąco !!!!! Świetny specjalista!
  • Ulinko bardzo, bardzo Ci dziękuję:ih::ip:
    Wiedziałam,że na wielodzietnych można liczyć
    :br:
  • I co, elmo, dodzwoniłeś się, zarejestrowałeś?
    My w marcu jedziemy z kolejną córką. A i starszą weźmiemy, pokażemy jak fika, biega i jaka jest zwinna. A tu u nas operacje bioderek chcieli jej robić.:ec:
  • Zaczynam od swojego rodzinnego miasta/ Lublina/, tam udało mi sie szybko poumawiać do panów profesorów,zobaczę co powiedzą, Otwock zostawiłam sobie w drugiej kolejności. Prawdopodobnie pojedziemy i do Lublina i do Otwocka. Też usłyszeliśmy, że córka powinna mieć operację.Ale 10 razy się zastanowimy, zanim się zdecydujemy.:confused:
  • Ulinko, a jak długo się czeka na wizytę u dr Czubaka? Zamierzam zadzwonić i umówić się w poniedziałek, no i po wizytach lubelskich, gdzie rozwiano nasze złudzenia zależy nam na czasie. Bez operacji się chyba nie obejdzie, a i ją trzeba będzie zrobić jak najszybciej:cry:
    Uważajcie do jakich lekarzy chodzicie, my wyrzucaliśmy pieniądze w błoto, co akurat nie jest najważniejsze- operacja powinna być przed ukończeniem 1 roku życia, a córka ma 8:cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.