Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zrób to sam/a

18485878990100

Komentarz

  • Zdolne Bestie prześladują mnie nawet w realu. U mojego ucznia wiszą obrazki, nie w moim stylu, ale ładne: Masajka, Indianka, Japonka. Dziś się dowiedziałam, że wyhaftowała je jego mama @-)

    Obecnie zabiera się za cztery pory roku Muchy...

    A w przerwach maluje i robi batiki  :-O
  • oj tak haftowało sie za panieńskich lat
    jeszcze muliny pozostawały...
    ehh kurczy sie ta doba czy co?
    starosc to abo lenistwo jakieś?
    ;)
  • edytowano listopada 2013
    oj tak haftowało sie za panieńskich lat
    jeszcze muliny pozostawały...
    ehh kurczy sie ta doba czy co?
    starosc to abo lenistwo jakieś?
    ;)
    Dzieci...? ;)
  • taa dzieci 4 sztuk i pies nie licząc mężą

  • Tak jakby ;) Bo filc to raczej twardy jest i nierozciagliwy, a to mieciutkie, elastyczne, taki bardzo miesisty material. I dobrze w tylek grzeje :) Ale cos z filcu (z wygladu) ma.
  • No i popacz jakie dizajny, jakie kolory to cudo ma!

  • Ojojoj!

    Jakie to fajne.... i gdzie to kupić @Maciejka?
  • Ja kupuje u nas, online.
    To po polsku nazywa sie jednak welna parzona, nie gotowana.
    Znalazlam take cos np:
    http://sklep.supertkaniny.com/pl/c/Welna-parzona/22
    Nawet dobre ceny sa w tym sklepie.
  • @Maciejka, a bierzesz pod uwagę, że to są ceny za 0,5 metra bieżącego? Bo mi się na pierwszy rzut oka też wydało bardzo tanio, a potem się doczytałam, że to cena za pół metra...
  • O! Nie doczytalam. Czyli cena sie podwaja, ale i tak niezla. W DE wychodzi 2x drozej (ok 20- 25 euro za metr).
    Gotowe kiecki, torebki, plaszczyki to juz w ogole kosmicznych cenach chodza. Wczoraj widzialam cos w stylu swetra w promocji wielkiej za 100 euro.
  • I tak cena niezła mimo że za pół metra :)

    teraz w sklepach www i na allegro podają ceny za 10 cm to dopiero jest "oszustwo"
  • Na moja spodnice kupilam 0,5 metra, zostalo jeszcze tyle, ze corce spodnice uszyje. Czyli porzadne kiecki za 12 euro :)
  • No o chwale sie dalej :\">
    Zapomnialam o urodzinach kolezanki i nic dla niej nie mialam. Kupilam sloik miodu z cynamonem, dorobilam broszke, zaiazalam i takim oto sposobem mam przent last minute. Podobami sie :)

  • ma moze ktoś prosty wzór na szydełkowe kapcie?
  • Dostałam torbę od @Afra.
    Miodzio !!!
  • ma moze ktoś prosty wzór na szydełkowe kapcie?
    @kitek, tu jest fajny wzór na kapcie na drutach:

    http://haft.blox.pl/2011/03/Kapcie-z-biedronkami.html

    Zresztą na tym blogu jest dużo inspirujących pomysłów
  • ostatnio mi ciężko za coś się zabrać
    ale namalowałam kopię obrazu z Łagiewnik
    modlić mi się ciężko - więc w tym znalazłam ukojenie
    (obraz już jakiś czas temu zamówił u mnie pewien pan - chce mieć pamiątkę z peregrynacji obrazu w parafii)
    a ja się w końcu zmobilizowałam by go skończyć

    image

  • @hipolit a jest do tego jakiś opis, bo ze samych zdjęć pd pkt 4 ciężko złapać... a efekt super
  • Cudny obraz agax4
  • @mańka
    świetne te wykroje na lalki
  • ślicznie Agax! Ja ostatnio kopiowałam... słoneczniki VvG :p Trochę łatwiej :p
    Dziękuję @mańka. Sama właśnie zdążyłam na resztce materiału odrysować wykrój najzwyklejszego królika-chyba się zapłaczę! ;)
  • @hipolit a jest do tego jakiś opis, bo ze samych zdjęć pd pkt 4 ciężko złapać... a efekt super
    Musisz mieć dwa pojemniki - najlepiej po mleku UHT, śmietance
    mniejszy wkładasz w większy ( możesz sobie ten mniejszy na spodzie woskiem polać to się przyklei ale też łatwo potem odejdzie ) i w tę szparę pomiędzy nimi wlewasz wosk z jakimiś ozdóbkami np. suszone plastry pomarańczy, ziarenka kawy, goździki, ususzoną skórkę pomarańczy/cytryny, cynamon itp. . 
    Kiedy zastygnie, będzie twarde już, delikatnie wyciągasz ten mniejszy.
    I masz teraz coś na kształt ścian z wosku ale nadal to jest w kartoniku - wiekszym.
    Teraz ino przyczepić knot do spodu i zalewać woskiem
    to co zalewa się drugim razem będzie się topić i ogrzewać to co wylewa się za pierwszym razem - a ja ogrzane to i zapach oddaje

    mam nadzieję, że coś zrozumiałego wyszło
    coś dziś trybię dziwnie od rana :))
  • czy ktoś tutaj zajmuje się papierową wikliną? mam pytanie odnośnie malowania gotowych robótek.
  • Wielorybek, to Ty samodzielnie i wlasnorecznie zrobilas?
  • Własnoręcznie... na własne oczy widziałam u AB, jak wielorybek robiła marchewkę... a teraz cały ogródek... Wielorybku, szacun :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.