Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielka nowenna małego Józia

edytowano luty 2010 w Arkan Noego
Przeglądam wątek o nowennie forumowej w intencji Mony i jej synka i nie mogę się nadziwić, jak wiele dobrego zdziałał w nas Józio. Te miesiące to był czas wielkiej mobilizacji modlitewnej i wzrostu duchowego. Józio odszedł od nas, ale wcześniej przemienił nas w innych ludzi. Myślę, że nigdy tego nie zapomnimy. Dla mnie Józio pozostanie Świętym Młodziankiem, którego Bóg powołał do życia nie dla sławy ziemskiej, ale dla wzmocnienia naszej wiary.

Msza św. 2 marca 2010 r. o godz. 9.00 w Kościele NMP na Piasku we Wrocławiu, pogrzeb na Cmentarzu Osobowickim o godz. 11.00.

Komentarz

  • DZiś czytałam moim dzieciom wpisy z Nowenny Forumowej. Nie mogę nadziwić się,jak wiele zrobił Ten maleńki chłopczyk. Wiele dobrego. Skruszył wiele zatwardziałych serc. Ilu ludzi wcześniej nie potraiło,nie umiało( nie chciało )Się modlić. Dziękuję Bogu za tego Maluszka. Moje serce jest z Tobą Monisiu. Wiem,że cierpisz. Cierpię razem z Tobą. Pogorszyło mi sie zdrowie i na troche zniknę,oczy mi znów siadają.Pamiętam o Tobie i o Józinku. Modlę się za Waszą Rodzinę. Już dawno tak nie ryczałam jak teraz...Całuję
  • Ten czas naprawdę był czasem błogosławionym, widzę jak mnie ten Maluszek słodki mobilizował do modlitwy, jak nadal mobilizuje, dzisiaj się tak zryczałam z rana jak zobaczyłam Józia na zdjęciu....:cry: Pozdziwiam Cię Moniko, i Twoją rodzinę za wielką wiarę jaką macie, że możecie w takiej trudnej dla Was chwili błogosławić Pana,jesteś dla mnie ogromnym świadectwem.:hugging:
  • W intencji wszystkich, którzy nas wspierali modlitwą w Niedzielę Wielkanocną 4 kwietnia w Kościele na Piasku będzie odprawiona Msza św. o godz. 18.00. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.