Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Seks, aborcja, rozwód, okultyzm: oto jak udaje mi się prowadzić ludzi do piekła"

edytowano marzec 2010 w Arkan Noego
Ojciec Święty Paweł VI, w swoim wystąpieniu z 15.11.1972, mówił o demonie i o tym jak wiele zła tworzy on w świecie. Przeciwko Papieżowi podniosły się krytyczne głosy, oczywiście ze strony ignorantów oraz niewierzących: Kościół ciągle mówi o diable? Ciągle daje się wiarę wierzeniom z odległych wieków? W obiegu jest książeczka pod tytułem "Wywiady ze złym". Pomyślałem, że ja także mógłbym napisać coś na ten delikatny temat, ponieważ od 50 lat jestem egzorcystą (1934-1984) i wielokrotnie widziałem demona w ludzkiej postaci. Nie jeden raz musiałem z nim bezpośrednio walczyć, wiele razy byłem przez niego bity. Mogłem się mu przypatrzyć w różnych sytuacjach i przestudiować go, czego owocem jest to co napisałem poniżej. Ponadto byłem kierownikiem duchowym dusz mistycznych, które są bezpośrednim celem zaciekłych ataków samego demona. Jako kierownik duchowy byłem świadkiem wydarzeń, w które trudno byłoby mi uwierzyć, gdybym nie widział ich osobiście dziesiątki razy.
Powyższe wydarzenia, które przedstawiam w formie wywiadu, miały miejsce w rzeczywistości. Sam byłem ich świadkiem, jako osoba bezpośrednio w nie zaangażowana.

więcej:
http://forum.piusx.org.pl/forum/index.php?topic=1651.0

Komentarz

  • ostrzeżenie z zaświatów (piekła)
    http://taw1.republika.pl/ozz.html
  • Ciekawy tekst, choć miejscami wygląda na bardzo sztuczny.
  • Proszę cię więc, ojcze, poślij go do domu mojego ojca! Mam bowiem pięciu braci: niech ich przestrzeże, żeby i oni nie przyszli na to miejsce męki. Lecz Abraham odparł: Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają! Nie, ojcze Abrahamie - odrzekł tamten - lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą. Odpowiedział mu: Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Łk 16, 19-31).
  • Spokojnie. Życie Krzysztofa12, z tego co pisze, ogólnie polega na przeróżnistych objawieniach, nie ważne czy prawdziwych czy nie, ważne że jest ich dużo w kolekcji... :confused:
  • duch prawdy
    http://www.duchprawdy.com/

    tu macie cały pakiet objawień od 13 wieku
    http://www.duchprawdy.com/objawienia3.htm

    wiele modlitw powstały dzięki objawieniu w tym różaniec
    i Nabożeństwo Piętnastu Modlitw św. Brygidy (Tajemnica Szczęścia) pochodzi z objawień Św.Brygida Szwedzka â?? Patronka Europy

    proroctwa św Brygidy o piekle
    http://www.prophecyfilm.com/polish/
  • NIEBEZPIECZNY
    OKULTYZM

    o współczesnych zagrożeniach duchowych z o. Johnem Bashobora rozmawia Monika Walczak. Tłumaczyła Edyta Tymbarkiewicz.

    - Wielkim współczesnym zagrożeniem duchowym jest okultyzm, który nie tylko odciąga ludzi od Boga, ale też czyni ich zdolnymi do czynienia zła. Ściąga śmierć. Okultyzm nie tylko atakuje Ciebie, ale i Twoją rodzinę, pokolenie za pokoleniem, przynosi przekleństwa, czasami choroby. Może dostrzegasz, że coś złego dzieje się w Twoim życiu, z Tobą samym i zadajesz sobie pytanie skąd się to zło, czy nieszczęścia, w Twoim życiu wzięły? Idziesz do lekarza, a on nie jest w stanie ustalić przyczyny choroby, na którą cierpisz. W takich przypadkach odpowiedzią jest właśnie okultyzm - choroba jest często
    Jakie zagrożenia duchowe Są według Ojca najbardziej niebezpieczne dla współczesnego człowieka?
    następstwem praktykowania go w życiu. Okultyzm przyczynia się do degradacji człowieka, wpędza w lęk, uzależnienia, np. narkotyki, podsyca negatywne uczucia: zazdrość, zawiść, często jest przyczyną zabójstw np.: dzieci w łonie matek. Wiele osób praktykuje okultyzm podejmując próby kontaktowania się ze zmarłymi - wywołuje duchy, korzysta z hipnozy, bioenergoterapii, z wróżb, nie zdając sobie sprawy, na jak ogromne niebezpieczeństwo się naraża.
    Uwolnić od przekleństwa okultyzmu może tylko Bóg, dlatego kiedy rzeczywiście spowiadasz się z tego, że korzystałaś! łeś z okultyzmu i wyrażasz żal, to jesteś uwolniona/y.
    Kolejnym zagrożeniem jest lansowane nieposłuszeństwo dzieci wobec rodziców. Dzieci uczy się, aby były nieposłuszne:
    -â?žNie bądź posłuszny mamie, nie bądź posłuszny ojcu. Powiedz ojcu, że jesteś nastolatkiem. Wyłam się z porządku.â? Takie postępowanie jest wymierzone w rodzinę, niszczy ją.
    Wszystkie te zagrożenia są banalizowane i z łatwością aplikowane w coraz większych dawkach współczesnym pokoleniom, ponieważ chrześcijanie coraz mniej wiedzą o swojej wierze i nie doceniają jak wielką jest ona łaską. Przyczyną jest także słaba wiara chrześcijan, niezrozumienie Dekalogu. Kiedy wyłamujesz się z porządku następuje chaos. To nam mówi Biblia. Księga Powtórzonego Prawa 28, l-13 opisuje, w jaki sposób będzie wyglądało życie ludzi posłusznych przykazaniom, jak również tych, którzy nie są posłuszni.
    Tymczasem ludzie myślą, że to, co robi większość jest moralnie poprawne, dobre, właśnie dlatego, że inni â?? â?žwszyscyâ? â?? to robią. Przez brak wiedzy, nie potrafią

    dostrzec grożących im i ich bliskim niebezpieczeństw, ani odróżnić dobra od zła. W ten sposób działa się na ludzkiej słabości. Chrześcijaństwo daje światu dobrą, właściwą duchowość, natomiast ludzie wrodzy Kościołowi, bazując na słabości człowieka i skłonności do grzechu, postanowili dać złą duchowość, ponieważ łatwo zaangażować się w grzech, nie będąc świadomym swojej wiary.
    Jakie jest zdanie Ojca na temat bioenergoterapeuty Harrisâ?a, który w Polsce w wielu kościołach oferował swoje usługi tysiącom ludzi? Czy korzystanie z jego usług mogło narazić na zgubne skutki okultyzmu? Czym właściwie jest okultyzm, wiele osób nie rozumie tego pojęcia?
    - To są czary. Czym są czary? Do naturalnej substancji przywołujesz siły demoniczne, siły które są energią, siły które nie są Bogiem. Te siły niosą śmierć. Ludzie

    zabijani są przez to, na co pozwolą w swoim życiu, co pozwolą przyjąć do swojego życia.
    Te same osoby, które wprowadzają Cię w okultyzm, kierują Cię do szpitala, znane są takie przypadki. Warto przeanalizować choroby, które dzisiaj się pojawiają. Okaże się, że wiele chorób, wśród nich rak, znajduje się wśród tych, które są wymienione jako skutki łamania Dekalogu.
    Chrześcijaństwo rozprzestrzeniło się z zachodniej Europy do innych krajów, a teraz niestety Europa czerpie czary z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Azji i innych.
    Europejczycy przyjeżdżają do lasów afrykańskich, aby od tutejszych czarowników uczyć się magii. Później wracają do swoich środowisk i nawet w szpitalach stosują te nowe praktyki.

    Byłem zaskoczony, kiedy się dowiedziałem od pewnej osoby w Europie o okultystycznych praktykach, którym została poddana. Kazano jej wejść do kąpieli, okryto ją czymś, żeby otrzymała energię â?? to była energoterapia. W Afryce robi się dokładnie to samo. Umieszczają Ciebie w dole, aby Cię uwolnić psychicznie, nazywają to terapią psychologiczną. Jak może Cię ktoś uzdrowić układając Cię do grobu? Masz jakieś problemy, jakieś rzeczy, które Cię obciążają? A ktoś jeszcze umieszcza Cię w grobie, czyli zabija Cię. Próbują zabić całą Twoją osobowość, aby ten, kto nad Tobą odprawia czary mógł posługiwać się Tobą tak jak on chce. Wspomniane praktyki to powrót do pogaństwa.
    Należy wyraźnie powiedzieć, że okultyzm i czary, to po prostu adorowanie diabła. Te praktyki oddziałują nie tylko na Twoje ciało, mogą zmienić Twój umysł. Ale jeśli będziesz tego świadomy i nie pomieszasz okultyzmu z chrześcijaństwem, z Bogiem, nie będziesz miał problemu. Diabeł nie będzie z Tobą współpracował, kiedy nie pozwolisz mu współdziałać ze sobą, jeśli nie będziesz trwać w jego królestwie. Natomiast jeśli przez grzech trwasz w królestwie diabła, stajesz się jego niewolnikiem, i podobnie jak on nie masz ochoty widzieć Krzyża â?? bo Krzyż mówi Tobie, że diabeł został pokonany.
    Jaki jest najskuteczniejszy sposób odcięcia się od praktyk okultystycznych, demonicznych i powrotu do Chrystusa?
    - Nawrócenie. Jeśli ktoś podczas Spowiedzi św. wyznając grzechy mówi â?žPrzepraszam, wplątałem się w okultyzm i przebaczam tym, którzy ten okultyzm mi zaaplikowaliâ?, zostaje uwolniony mocą tego sakramentu. Potrzebna jest też decyzja trwania przy Bogu i Dekalogu, czyli współpraca z Bogiem, z Jego łaską. Najlepszym sposobem na zwalczenie okultyzmu w swoim życiu jest bycie silnym Bogiem - posiadanie wiary w Jezusa, bez niej jesteś słaby.
    Warto przeciwstawić się okultyzmowi, przeciwstawić się złu w swoich środowiskach, szczególnie, jeśli jest się świadomym jak wielkie stanowi ono zagrożenie dla człowieka.
    Przede wszystkim należy chronić dzieci i młodzież. Dla przykładu w Ugandzie, skąd pochodzę, nie przyzwoliliśmy na to, aby nasze dzieci zaczęły nosić w swoich rękach prezerwatywy po ulicach. Prezydent usłyszał nasze oświadczenia i podjął decyzję, że Uganda nie będzie promować prezerwatyw. Ostatecznie w naszym kraju osoby między 18 a 45 rokiem życia są narażone na AIDS, ale młode pokolenie do 16 roku życia nie choruje na AIDS, czyli budujemy dobre społeczeństwo.
    Obecnie zachęca się młodych do wyrzeczenia się wiary w Boga. Młodzież, szczególnie na uczelniach, wchodzi w okultyzm, a potem w narkotyki. Wykładowcy powinni zaobserwować, jak reagują młodzi ludzie na praktyki okultystyczne, jakie są ich konsekwencje, powinni podjąć działania przeciwstawiające się okultyzmowi i z pewnością zobaczą pozytywne tego skutki. Może nie wierzysz w Boga, ale czyń dobro ze względu na drugiego człowieka.
    Kim dla katolików powinien być Jezus
    Chrystus i Dekalog?
    - Chrystus jest Wzorem, jest Odpowiedzią, jest Wszystkim. Może spytasz: - Jest odpowiedzią na wojny? Tak, ale to nie Jezus zabija, Jezus jest Wzorem do naśladowania. Ewangelizując spotykam wiele osób, dostrzegam zmiany zachodzące w społeczenstwie. Ludzie pragną zmieniać swoje życie na lepsze, szukają prawdziwych wartości, szukają Jezusa.
    Ten, kto pragnie zmienić swoje życie na lepsze powinien powrócić do życia Ewangelią i Dekalogiem?
    - Tak, powinien żyć Jezusem! Jezus jest Wzorem do naśladowania dla wszystkich ludzi: dla dzieci i dla każdego z nas.
  • A o konieczności posłuszeństwa Stolicy Apostolskiej nic nie ma?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.