Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

miłosierdzie Boże sanktuarium myśliborskie-swiadectwo

edytowano kwiecień 2010 w Arkan Noego
właśnie byłem w tym sanktuarium
ja dzisiaj słyszałem świadectwo faceta w kościele wyszedł i przez mikrofon gadał o
co sie starał z zona o dziecko jego żona nie mogła zajść w ciąże jeździli po rożnych lekarzach
lekarze rozkładali ręce , nie mogli pomóc , latem szła pielgrzymka z Koszalina do Myśliborza
i jedna kobieta nocująca u nich powiedziała ze w sanktuariom mysliborskim wymodliła wnuka bo jej zięć też nie mógł mieć dziecka , wiec pojechali pomodlili się koronką do miłosierdzia Bożego i wymodlili dziecko po pól roku zaszła w ciąże
teraz maja już drugie

Komentarz

  • ja swoje pierwsze tez wymodlilam i teraz tez mam juz drugie
    i modlilam sie do obrazu Jezusa Milosiernego
    ale nie bylo to w tym Sanktuarium o ktorym piszesz
    i generalnie to wg Lekarzy nie powinnam miec dzieci.. wogole
    ale chyba bede miala trzecie tylko to jeszcze nie potwierdzone
  • :iw::bt:
    Na razie jeszcze nie gratuluję ;)
  • tzn. nie dziekuje
  • jestem "fanatyczką" s. Faustyny i całego jej orędzia. Bardzo chciałabym tam kiedyś dotrzeć, ale to daleko od nas:sad:
    właśnie słucham audycji o miłosierdziu
  • Czy wiecie, że "Dzienniczek" św Faustyny był kiedyś na tzw "indeksie" ?
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]jestem "fanatyczką" s. Faustyny i całego jej orędzia. Bardzo chciałabym tam kiedyś dotrzeć, ale to daleko od nas:sad:
    właśnie słucham audycji o miłosierdziu
    Dzisiaj dożo o Niej mowiono w Religia tv
  • Gregorius, tak, czytałam o tym, ale myślę,że kluczowym jest tu słowo BYŁ.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Czy wiecie, że "Dzienniczek" św Faustyny był kiedyś na tzw "indeksie" ?
    Był. Bo promienie z Serca Pana Jezusa były biało-czerwone, a to nie przejdzie. Zmieniono na blado-czerwono i gra.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.