Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wykłady dra Camerona w Warszawie, Łodzi, Szczecinie i Gliwicach

edytowano kwiecień 2010 w Polecamy
Termin: 20 kwietnia (wtorek), godz.: 20.00.

Miejsce: Aula w Starym BUW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Uniwersytet Warszawski.

Temat: Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje.

Goście:
dr Paul Cameron, Family Research Institute, USA
Mathias von Gersdorff, Kinder in Gefahr, Niemcy

Moderacja: dr Krzysztof Wąsowski, UW.

Organizatorzy: Studenckie Koło Myśli Politycznej UW, Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo, Krucjata â?? Młodzi w Życiu Publicznym.


21 IV Łódź:

Termin: 21 kwietnia (środa), godz.: 17.00

Miejsce: Sala Widowiskowa Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi, ul. Tuwima 34.

Temat: Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje.

Goście:
dr Paul Cameron, Family Research Institute, USA


27 IV Szczecin:

Termin: 27 kwietnia (wtorek), godz.: 12.00.

Miejsce: Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71-79, sala 114.

Temat: Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje.

Goście:
dr Paul Cameron, Family Research Institute, USA

Organizatorzy: Koło Naukowe Politologii, Krucjata â?? Młodzi w Życiu Publicznym.


Patronat medialny nad wszystkimi imprezami sprawuje Polonia Christiana

Komentarz

  • Uprzejmie donoszę, że w Gliwicach także!:bigsmile:
    Paul Cameron w Gliwicach
  • Będzie tęczowo :fz:
  • Śmialiśmy się, że specjalnie taką idiotyczną godzinę dali, żeby tęczowi studenci jeszcze spali a tęczowi pracujący zarabiali na prezerwatywy.
    :cool:
  • Z Wrocka do Gliwic żabi skok.
  • O, to to właśnie!
  • Przeciwnie. I dlatego właśnie chcemy posłuchać, co dr Cameron ma do powiedzenia w temacie "Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje."
  • czy do Gliwic są jakieś bilety? albo zapisy?
  • Nie ma. Wstęp wolny, zapraszamy!
    Zapisy tylko na nocleg u Cartonów.:bigsmile:
  • Cartonowa wtedy w szpitalu będzie, a z F jeszcze nie piłam i się wstydam majestatu
  • Ja? W szpitalu?
    Za wcześnie...
    Jeszcze mam nadzieję przyszły tydzień pochodzić, więc wiesz... kuj żelazo i tak dalej.:wink:
  • juz sprawdzam połączenia:wink:
  • By the way - nike z Gliwic nie dzwonił, a byłoby ciekawie jedno z drugim połączyć. Jakby co, ktoś ze Szczecina może jest? Bo mnie tam najbliżej, a ciekawam.

    _____

    Swoją drigą ciekawe, czy Cameron dotrze, jak się wulkan będzie nadal pluł. Ponąć 200 lat temu to non stop przez 2 lata dymiło.
  • Bogna, nie dzwonił, bo byliśmy na konwiwencji, dziś wróciliśmy. Zaraz mu przekażę, ale chyba jedno z drugim się nie da, bo nie wiem, jak z salą w tym samym terminie.
  • Ja nie dotarłam, choć bardzo chciałam.:cry:
    A okazuje się, że JEDYNY wykład odbył się właśnie w Gliwicach!
    http://fronda.gliwice.pl/news.php5?id=47
  • Myślę, że dr C. powiedział z grubsza to:

    http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/5662/
  • rozmowa z dr Cameronem jest w archiwum Radia Maryja
  • Dr Paul Cameron dziś w Warszawie
    od Fronda.info

    Zablokowana przez władze Uniwersytetu Warszawskiego konferencja naukowa z udziałem dr. Paula Camerona "Homoseksualizm jako ruch społeczny i jego konsekwencje" jednak się odbędzie. Spotkanie zacznie się dziś o 19:00 w Hotelu Harenda przy ul. Krakowskie Przedmieście 4/6 w Sali Konferencyjnej "Waniliowa". - Przyjdź i usłysz prawdę, której boją się władze UW! â?? reklamują konferencję jej organizatorzy, którymi są Krucjata â?? Młodzi w Życiu Publicznym i Studencki Komitet na rzecz Wolności Badań Naukowych.
  • http://www.youtube.com/watch?v=Ihvj2ityuc4
  • Nie mamy danych ostatecznych â?? opowiadał Cameron pytany o duchownych o odmiennej orientacji seksualnej. - Gdy niedawno sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej kardynał Bertone wypowiedział się na temat tych licznych skandali pedofilskich, powiedział, że problemem nie był celibat, ale właśnie homoseksualizm. Zdecydowanie popieram to stanowisko. Wiele danych wskazuje na to, że mniej więcej 30 proc. katolickiego duchowieństwa wykazuje skłonności homoseksualne. Było takie badanie prowadzone przez Johna Jaya w Stanach Zjednoczonych, które badało wiele diecezji właśnie pod tym kątem. 4,3 proc. księży było oskarżonych o pedofilię i wiemy też, że 81 proc. z tych ofiar to byli chłopcy.

    Czy to aby nie ostatni występ doktora w RM/Polsce?
  • Dane te dotyczą USA i uważam, że są całkowicie prawdziwe. Tamtejszy Kościół został bardzo skutecznie zinfiltrowany przez gejów, czego efektem są liczne skandale i przypadki molestowania.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.