Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

9 maja pod Pałacem Prezydenckim

edytowano maj 2010 w Polecamy
W niedzielę 9 maja o g. 17, miesiąc po tragedii smoleńskiej, spotkamy się pod Pałacem Prezydenckim. Zapalimy znicze i podpiszemy skierowane do władz żądanie powołania międzynarodowej komisji badającej przyczyny katastrofy. Pamiętaj, przyjdź.
Ruch 10 Kwietnia

http://www.ruch10kwietnia.org/

Komentarz

  • świetny pomysł
  • ja jeszcze znalazłam taką informację:

    W Hołdzie Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu i Ofiarom katastrofy w Smoleńsku 10/4/10 10 maja;
    18.30 Msza Św. za Ojczyznę Kościół Kapucynów Mniejszych, ul. Miodowa 13
    Marsz Pamięci Miodowa - Senatorska - pl. Teatralny uczestnicy niosą 96 biało -czerwonych róż
    Koncert, pl. Teatralny, Koncert, 19.30, wstęp wolny (przed rozpoczęciem ułożenie biało - czerwonej szachownicy z róż oraz wypuszczenie 96 gołębi) Wystąpią(wg kolejności): Jan Pietrzak - wykona m.in. "Żeby Polska, była Polską", być może z dopisaną nową zwrotką - premiera Dominika Świątek - m.in. "Pieśń o Małym Rycerzu", "Modlitwa" - pieśń napisana po katastrofie, utwory Z. Herberta Tadeusz Sikora - 3 ballady Zespół z Gruzji Joszko Broda z Dziećmi - wykonają piosenki powstańcze, m.in. "Pałacyk Michała", "Warszawo ma" De Press - wykona utwory z płyty "Myśmy rebelianci" oraz 2 piosenki o Katyniu nagrane tuż przed katastrofą - singiel z tymi utworami będzie rozdawany podczas koncertu
    Po koncercie kwiaty zostaną złożone pod Pomnikiem Katyńskim na pl. Zamkowym Organizator: Gazeta Polska, Partnerzy: Skok Stefczyka, Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe
  • oczywiście będą komentarze żee to kampania na żałobie
  • był ktoś? znaczy się oprócz mnie?
  • Nie mogłem, postarzałem drzwi. :confused:
  • to chyba praca "niekonieczna", a wystarczyło poczekać jakieś 30-40 lat...
  • Rzecz w tym, że trzeba najpierw postarzyć, a potem zakonserwować. Dlatego nie mogłem czekać.
  • a czymże jest jeden dzień wobec wieczności...
  • Tłumaczy sie tylko winny ...
  • Na pewno masz rację :tooth:

    http://www.youtube.com/watch?v=62hPRDIB1Qg&feature=player_embedded
  • no szkoda, że nie pokazali jak ludzie skandowali "nie jesteśmy aktorami!"
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.