Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz dla Rodzin we Wrocławiu

edytowano czerwiec 2010 w Polecamy
Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«1

Komentarz

  • [cite] Lila:[/cite]Koinonii Jan Chrzciciel
    Na tych lepiej uważajcie. Serio.
  • [cite] Renata i Witek:[/cite]
    [cite] Lila:[/cite]Koinonii Jan Chrzciciel
    Na tych lepiej uważajcie. Serio.
    A o co chodzi ? To jakaś sekta ?
  • Teologia sukcesu plus "uzdrowienia" nie do końca bezinteresowne.

    Kiedyś się do nas czepiali, wyraźnie chodziło o kasę. Nawet specjalnie nie ukrywali.

    Sporo jest także zarzutów do nauczania.

    Naprawdę trudno mi pojąć, mimo całej wiedzy o współczesnym Kościele, jak to możliwe, że takie coś funkcjonuje przy parafii i jeszcze biskup się w to miesza.

    Tu nieco więcej.
  • A jak to możliwe, ze radio Maryja prowadzi ten a nie inny człowiek? Ja z nam z chrzciciela pewnych ludzi świetnych, zyjacych bardzo nieszablonowo, może dla niektórych to szokujące ale oni akurat robią bardzo dużo dobra, a po owocach ich poznacie, prawda?
    Kula nie napisalas w jakim terminie ten marsz.
  • Lila przepraszam mam włączony podpowiadacz i stad ta kula:(
  • mały off top: nie "kula" tylko "lila". :bigsmile:
    (może na iPhonie piszesz komentarze i ci się domyslny słownik włącza ?) :wink:

    edit: aaa, pisalysmy jednocześnie! :bigsmile:
  • Bo własnie na kochanym iPonie, do "przed chwilą" myślałam, ze nie ma wad, jeszcze raz przepraszam :bigsmile::confused:
  • Dla mnie iPhone ma zasadniczą wadę: jest to "mobilne urządzenie" które zostało najszybciej zhackowane na niedawno odbytym konkursie "pown2own"
  • A dla mnie najwieksza jego zaletą jest to, ze to " mobilne urządzenie":bigsmile: od roku mam i nie zamienilamym na żaden inny ani telefon, ani komputer, ani mp3. A wiecie kiedy ten marsz, może byśmy podskoczyli.
  • To kiedy ten marsz ?
  • [cite] Lila:[/cite]Tak wiec mnie ich występ (podczas późniejszego Festynu Rodzinnego) nie rusza, na Marsz się wybieram
    Jasne, sam marsz OK. Chodzi o to, że się przy tej okazji pojawia wspomniana nazwa, a ponieważ miałem do czynienia, więc piszę.
  • Szkoda , bo akurat w tą sobotę jedziemy do znajomych do Gliwic. A może byśmy przyjechali na te koncerty :sad:
  • Jak w sobotę, to my tez nie możemy:(((((
  • Moglibyśmy się spotkać forumowo...
  • To może znajdziemy inną okazję ? Albo i bez okazji ...
  • Ja myślałam , żeby może przyjechać z dziećmi do Zoo :bigsmile:
  • To napisz kiedy, to coś wymyślimy ;)
  • Dobra , napiszę do Ciebie na maila. Tylko mój mąż się martwi , że on nie jest taki święty , palnie coś i będzie zgrzyt :wink:
  • Może by też ewentualny termin skonsultować z Lilą , ona też wyrażała chęć spotkania :bigsmile:
  • Oj Monika, to z moim powinien się poznać. Tyle, że mojego brak tzw "świętośći' nie martwi, jest znanym prowokatorem i czasem jak coś powie.... Choć muszę napisać, że był już na jednym zjeździe wielodzietnych (z innego forum ofkors) i szalenie mu się podobało. Nie spowodowało to oczywiście, że zaczął pisać - to nadal uważa za niegroźne wariactwo:bigsmile:
  • Anka , no to postarajmy się , żeby się spotkali :cool: A mój też lubi prowokować , to taki "wolnomyśliciel" ale ma pewien obraz osób piszących na tym forum :cool::wink:
  • Monika...
    Co by tu powiedzieć... :crazy:

    Co prawda ostatnio trochę nie mam nastroju do żartów, ale to się niedługo zmieni (mam nadzieję.):df:
    Ale mi fajnie się zrobiło, że ze mną tylko święci mogą gadać :ap:
  • [cite] Monika73:[/cite]Szkoda , bo akurat w tą sobotę jedziemy do znajomych do Gliwic.
    O, a może znajdziecie czas i nas też odwiedzicie?
    Mieć Was w Gliwicach i się nie spotkać... szkoda by było!
  • Mona , no nie chciałam Cie urazić , wybacz .

    C&P- baardzo bym chciała , tylko nie wiem , co na to mąż . A w jakiej części Gliwic moieszkacie ? My właściwie jedziemy nie do samych Gliwic tylko do Szałszy - przez Toszek , Pyskowice ale pogadam z Tomkiem i zobaczę co się da zrobić.
  • Już piszę na maila!
  • Monika
    Nie uraziłaś naprawdę :bigsmile: Ja nie jestem taka sztywna na jaką wyglądam :fingersear::wink:
  • Mona , to nie moja opinia tylko męża , który tego forum nie czyta :cool::wink:
  • I jak, był ktoś?
    Napiszcie parę słów!
  • My byliśmy - w prawie pełnym składzie (oprócz najstarszej córy, która miała zajęcia w szkole).
    Nie mam porównania do innych tego typu imprez (to moja pierwsza), ale nam się podobało. Ludzi było sporo, organizacja sprawna.
    Młodsze dzieciaki nie były zainteresowane koncertem Arki Noego (choć fajnie grali na żywo) i poszły się bawić na przygotowany płac zabaw przy Włodkowica.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.