Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ciąża niskie ciśnienie zatkane uszy

edytowano lipiec 2010 w Pomagajmy sobie
Pomocy... Od 3 dni czuje się fatal... To już 12 tydzień, jest nadzieja, ze przejdzie w 2 trymestrze ale jakoś muszę przetrwać. Nie mam siły na nic, chodzę po ścianach, ciśnienie 85/60, spowolnione kojarzenia, mroczki przed oczami, wczoraj zaslablam w sklepie... I to nieznosne zatkane ucho, na noc mi przechodzi. Pracuje bezpośrednio z klientami, wczoraj to już był szczyt- szczytów. Siedzę, rozmawiamy, co 2 minuty proszę o powtórzenie zdania, co minutę mi się odbija, co 3 klient pyta czy oby dobrze się czuje... Na końcu pobieglam wymiotowac. Dziś nie poszłam do pracy, ale jutro muszę, poradzcie coś, to zatkane ucho...:cry::cry::cry:

Komentarz

  • Współczuję... Jeśli to możliwe też doradzałabym zwolnienie... Upały są niebezpiczne, tym bardziej w stanie błogosławionym...
  • Wyniki mierne, jak zwykle zresztą... Wizytę mam dopiero za tydzień. Na zwolnienie pójdę na pewno, muszę tylko przetrwać tydzień. Biorę tabletki oczywiście na 3 to 2 wymotuje. Ale dzięki dziewczyny bardzo:)
  • Maja, odwodniłas się, jak tyle wymiotujesz (upały są przecież). Zatkane uszy mogą (i pewnie są) pochodną tego, czy problemów z ciśnieniem dokładnie biorąc. Mroczki to samo.
    Jak nie możesz iść do lekarza, to podjedź do szpitala, powinni Ci dać w żyłę kroplówkę nawadniającą. Wiem, że to nic przyjemnego, ale może spróbuj się przemóc.
  • Z piciem się pilnuje, a upał wrócił dopiero dziś, w pon było u nas 15'C... Ale ciśnienie było tez do nczego... Przetrwać...:sad:
  • Maja, jak się nie poprawi, to mimo wszystko podjedź jutro do szpitala, niech sprawdzą. Choćby po to, żebyś się nie denerwowała. Trzymaj się:hugging:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.