Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jezu dziekuje Ci...

2»

Komentarz

  • Za dzieci, które są światłem mojego życia. Za męża, którego tak szybko nam zabrałeś do swojego domu. Za ludzi, których pznałam na tym forum. Za Kerimę i jej męża, za ich dar, który sprawił nam ogromną radość Za wiarę, za nadzieję, za miłość oraz za to, że mimo przeciwności losu, wciąż chcę za Tobą podążać. Dziekuję Ci Jezu.
  • za męża, za rodzinę, za naszą Wspólnotę, za dar wiary, za ludzi których stawiasz na drodze, za każdą łaskę, którą obdarz - Dzięki Ci Panie :heartbounce::heartbounce::heartbounce:
  • Za mojego kochanego męża - z każdym dniem coraz bardziej to odczuwam ;)
  • Mamy gdzie mieszkać. Wielu mądrych przyjaciół wokół. I za męża ciągle dziękuję...taki facet dla mnie, pasuje osobowościowo :smile:
  • Za to że tak niewiele mam materialnie że ruszyć się z jednego miejsca w drugie to kwestia paru ciuchów, garnków, drobiazgów i tyle.
    Że działasz cuda w naszym życiu i że dajesz nam zdrowie, siłę i możliwości.
    Że hartujesz nas i dzięki temu zbliżasz do siebie nawzajem i do Ciebie.
    Że moje dzieci są cudowne, że mąż mnie kocha, że dałeś mi go na wspólną drogę i że dajesz nam nadzieję.
    Za rodzinę i przyjaciół. Za ich pomoc w trudnych chwilach.
  • Dziękuję za każdy dzień mego życia, za moją rodzinę, za zdrowie...
    Dziękuję za udaną operację mojego męża.
  • .....ze ratujesz rodzine mego Brata :jumping:
  • Dziękuję za moją śp panią profesor - wspaniałego nauczyciela akademickiego, człowieka wielkiej wiary. Była promotorem mojej magisterki. Dziś dowiedziałam się o Jej odejściu z tego świata...
    Wieczny odpoczynek
  • Boże dzięki Ci składam za Rodziców, dzieci, męża i Rodzinę. Za to, że jestem w Twoim Kościele, żyję w Polsce i za Pokój tu. Za codzienne Twoje dary. Dziękuję.
  • Za to że oddałeś swoje życie na krzyżu za MNIE konkretnie za mnie -Dianę ....

    Chwała Ci Panie !!!!
  • Dziękuję Ci Panie za uratowanie i scementowanie pewnego małżeństwa, pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu. Chwała Panu!
  • że mnie ogałacasz ze wszystkiego, jak tą cebulkę, od rzeczy największych, po te najmniejsze, dziś czuję, że nic nie mam, ale dziękuję Ci. Że tak zacięcie walczysz o moje wolne serce, ciągle takie zawalone śmieciami :bh:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.