Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

I Komunia Sw.

2»

Komentarz

  • Zuska sprawdź czy doszedł priv
  • ZIBI.odpisawszy.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Jakto kto bedzie chwalil Pana?

    Kosciol triumfujacy!

    T

    Ale Kościół to wierni - ludzie wierzący gdy ich nie będzie to kto będzie triumfował.
    My sami musimy nasz Kościół umacniać i dbać o niego i go rozwijać w naszych sercach i wokół nas.
  • Maciek mleko się przypala!!!!
  • No nie Maciek spaliłeś a chciałem sobie trochę Tomka powciągać.

    A co myślicie o tym?
    http://wiadomosci.onet.pl/1623706,69,item.html
  • Ale jak widać inni to kupili. :peace:
  • teofil cyt " A dlaczego miliony ludzi porzuciało swych bożków (zeus, światowid, lenin, telewizor) i wybrało Jezusa?"


    a dlaczego tysiace ludzi odeszło tez od wiary KK i wybierało coś innego... ???



    to akurat mało przekonujący mnie argument

    ps. poza tym np światowid- dlatego, że pozostanie przy światowidzie karano ówczas śmiercią
  • [cite] Hanna:[/cite]ps. poza tym np światowid- dlatego, że pozostanie przy światowidzie karano ówczas śmiercią

    guzik prawda
  • Historycy twierdza co innego :cool:
  • z Faktów i Mitów ?
  • Ok, niech wam będzie, zapewne twierdzicie też, że holocaustu nie było, a hitler to był święty mikołaj :tongue::cool:
  • P prostu niech jedna i druga strona niech poda źródla i tyle. Po co te głupie przytyki. Szczęgólnie zauważayłam, że Hania mocno działa na Tomasza.... :tongue:
  • Jak zapewne zauważyłeś, Hania rozmiawiała z Teofilem, a nie z tobą, Zresztą w innych dyskusjach jest tak samo, tylko cos napisze i juz zaraz twoj prześmiewczy komentarz. Zresztą w sumie może działacie na siebie nawzajem:wink:
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Honorata, tobie to tylko jedno w glowie a podobno to domena facetow.

    Co na to twoj maz ;)

    T


    Jak to co? musi być zachwycony, taka babka to przecież marzenie każdego faceta :bigsmile:

    P.S. H nie ma męża....
  • Niektórzy za to wypowiedzi innych kwitują zawsze wyśmianiem i nawet nie udają, że mają jakiekolwiek merytoryczne dokumenty....

    To sobie pogadaliśmy....

    W kazdym razie dziękuje wszystkim, którzy odpowiedzieli na nurtujące mnie pytanie

    :smile:
  • "exhibicjonistycznie obnosi sie ze swoim ateizmem vel agnostycyzmem"




    :rolling::rolling::rolling::swingin::thumbup:



    and solipsyzmem...

    to musi byc straszne, co? Jak ktoś śmie dopuszczać myśl, że możesz być wymyślony ??? :jumping:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.