Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sałatka GYROS !!! - Pycha! Pycha !! PYCHA !!!

2»

Komentarz

  • I Komunię św może być ? :wink:
  • Irkub, ja pewnie tak, jak i Chato nie wyobrażam sobie podawania karkówki w charakterze I Komunii Świętej.

    :cool:
  • [cite] chato.pl:[/cite]@Irkub: komunię? :wink:
    [cite] Cart&Pud:[/cite]Irkub, ja pewnie tak, jak i Chato nie wyobrażam sobie podawania karkówki w charakterze I Komunii Świętej.

    :cool:



    kpiarze :ad:
  • Jenyyyy, jak mi się chce kebaba pikantnego... ratunku... Normalnie ślinotok mam.
  • Ja tego nie zwalam, ja wiem, że to ciąża. Nie chodzi o "apetyt" na kebaba. Chodzi o snucie planów ukarania męża, który odmówił błąkania się po obcym jeszcze mieście w poszukiwaniu ww.
  • Ta, fajny, fajny, jakby był fajny, toby teraz popylał po dworcach i szukał mięcha :bigsmile:

    Normalnie chyba pójdę polizać przyprawy gyros z torebki.
  • zamówiłaś już?:D
  • My, korzystając z kilkudniowej nieobecnośći starszaków postanowiliśmy wczoraj wybrać się z mężem i maluchami na pizzę. Poniewż we włoskiej restauracji były tłumy wylądowaliśmy w końcu w greckiej - zresztą mocno polecanej przez znajomych. I to był wielki niewypał:confused:. Dawno nie jadłam czegoś bardziej przesolonego. Mój gyros pzy tamtym to delicja!!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.