Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Walutomat

edytowano sierpień 2010 w Polecamy
Dziś się dowiedziałem, że takie cuś istnieje: http://www.walutomat.pl/

Platforma kupna/sprzedaży walut, bez prowizji dla banku, czy kantoru. Ciekawa sprawa, gdyby ktoś potrzebował przewalutować swoje zasoby pieniężne.

Komentarz

  • Witamy, Z dniem 15 września 2010 r. wprowadzimy opłaty za korzystanie z Walutomatu. Będziemy pobierać prowizję wynoszącą 0,2 proc. kwoty zrealizowanej
  • To wciąż bardzo atrakcyjna opcja.
  • Potrzebujesz ojro?
  • Jeszcze nie. Ale chciałbym na jesieni wyskoczyć z córką do Paryża, korzystając z promocji tanich linii: 13 zł za przelot w obie strony od osoby. Jeżeli uda się ugryźć te bilety, to trzeba będzie się zaopatrzyć w twardą walutę :)
  • Coś mnie się zdaje, że tak od 10tys ojro bys wyszedł na swoje. Córka lubi zakupy?
  • Maćku czy jest to bezpieczne.Też po raz pierwszy czytam o tym.
  • Zakupy z córką nigdy nie są bezpieczne.
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]Zakupy z córką nigdy nie są bezpieczne.
    chyba , że ma dobry gust.
    Kiedyś z moją Izą wąchałyśmy parfjums w Biedronce.:wink:
    Gwiazda tak wącha wącha i mi doradza,, mamusiu ależ te są raczej dla dziewczynek, te trochę lepsze ale jakaś taka tandeta, te- nie, no totalna wiocha, te nie są eleganckie takie jak olejek do ciasta nawet ładne ale nie dla pań, te nie poprostu ordynarne, o oo to nawet nawet dosyć eleganckie ale też przyjemne, no całkiem niezłe weź je." nazywały się golden dreams i kosztowały 13 zł, były całkiem nikt z rodziny się nie skapnął , że taniocha :tongue:
    Więcej tych perfum nie widziałam.
  • ale te 10tys ojro powinno wystarczyc na dwa dni... chyba
  • [cite] Taw:[/cite]ale te 10tys ojro powinno wystarczyc na dwa dni... chyba
    chyba na zakupy dla żony...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.