Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Syndrom" - premiera filmu

edytowano wrzesień 2010 w Polityka
Jak w tytule
Syndrom

Komentarz

  • No właśnie będę musiała kupić.
  • W przyszłym tygodniu ma być dołączony do Gościa Niedzielnego
  • Hm, nie wiem o czym jest film ale- widoczki śliczne.
  • [cite] ruda megi:[/cite]Hm, nie wiem o czym jest film ale- widoczki śliczne.
    Ja też nie wiem, ale z trailera i tytułu wyciągam wniosek, że chodzi o PAS (Post-abortion syndrom)
  • Na górze strony do której podałam linka jest napisane, że film ma być dołączony do Gościa Niedzielnego z 26 września - a więc za tydzień.
    Cytuję z aktualnego wydania GN:
    Film "w reżyserii Leszka Dokowicza i Macieja Bodasińskiego- twórców filmu "Egzorcyzmy Anneliese Michel" z muzyką Michała Lorenca. Dokumentalna opowieść o dramacie małżonków, którzy dokonali aborcji, i o ich duchowym odrodzeniu. Film o nadziei silniejszej niż syndrom."
    Już wszystko jasne?
  • [cite] Rosea:[/cite]
    Już wszystko jasne?
    Tak, czyli dobrze się domyśliłem
  • [cite] ruda megi:[/cite]Hm, nie wiem o czym jest film ale- widoczki śliczne.

    "Film o decyzji, której konsekwencji nie można było przewidzieć, o konsekwencjach, które mogą zniszczyć miłość i o miłości, którą trzeba odnaleźć...."
  • Już mam!
    Jutro będziemy oglądać...
  • a ja nie mam gdzie obejrzeć :sad:
    stacja dysków popsuta , nie czyta nic :cry:
  • A ja mam głośniki w naprawie gwarancyjnej :confused:
  • Tez mamy!
    Podziwiam ludzi - bohaterow tego filmu, jeszcze zanim go obejrzalam... ze zdecydowali sie na otwarcie.
    Oby Bog im blogoslawil, za to swiadectwo!
  • Mam-zostawiam na wieczor.
  • obejrzeliśmy z mężem z wielkim wzruszeniem
  • kupiłam i czekam na jakiś odtwarzający sprzęt
  • faktycznie bardzo wzruszający

    jak dla mnie trochę zbyt duża dawka emocji,
    chociaż w ciąży nie jestem a się poryczałam jak bóbr:cry:
  • Film nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia. Wspaniałe świadectwo, wielki szacun dla nich że zdecydowali się o tym opowiedzieć, ale dłużyzny koszmarne wprost. Ten artyzm jakiś taki naciągany. Wolałbym to w formie nieartystycznej.

    P.S. specjalnie dla miłośników tradycji polecam fragment o Mszy Św w GB:wink:
  • ja tam specjalnie o artyzmie tego filmu nie pisałam:wink:

    ale tez od tego rodzaju dokumentu nie oczekiwałam dużo więcej niż to co zrobili - najważniejsze jest jego przesłanie i pokazanie problemu - film jest wezwaniem do modlitwy za małżonków którzy dopuścili się zabicia swojego dziecka.
  • Można obejrzeć z dziesięciolatką, czy odradzacie?
  • zależy z jaką dziesięciolatką
    z moim nadwrażliwcem, który jak słucha piosenek z Powstania Warszawskiego to płacze - raczej bym nie obejrzała:bigsmile:
  • A mi teraz przyszło do głowy, że może ktoś z warszawiaków mógłby mi jeszcze kupić tę gazetę z filmem. Bo pod koniec tygodnia już pewnie nie będzie dostępna:confused:
  • [cite] Małgorzata32:[/cite]A mi teraz przyszło do głowy, że może ktoś z warszawiaków mógłby mi jeszcze kupić tę gazetę z filmem. Bo pod koniec tygodnia już pewnie nie będzie dostępna:confused:

    Małgosiu - mam :bigsmile: przyniosę Ci w piątek :wink:
  • Och, wielkie dzięki!
  • Obejrzałam film. Dobrze, że ktoś poruszył ten temat. Choć- powiem szczerze- spodziewałam się czegoś innego.

    Na pewno skłania do refleksji...
  • Skoro już mowa o filmie Lecha Dokowicza to uważam, że warto powiedzieć coś więcej o tym człowieku:
    świadectwo L. Dokowicza
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.