Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Myslovitz, Maleńczuk i inni zagrają w piątek w Żywcu.

edytowano wrzesień 2010 w Polecamy
W najbliższy piątek (24 września) o godz. 17.00 w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem rozpocznie się koncert zatytułowany "Męskie Granie".
Impreza jest częścią cyklu wydarzeń kulturalnych przeprowadzanych przez Grupę Żywiec.

Na scenie pojawią się Maciej Maleńczuk, Wojciech Waglewski, grupy Myslovitz oraz Voo Voo. Zagrają też Abradab, Oxy.Gen, a także Mitch & Mitch.

Bilety w cenie 10 zł można nabywać w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu przy Alei Wolności 4. Kasa czynna jest codziennie w godz. od 7.30 do 15.30. W dniu koncertu bilety można będzie natomiast kupować w kasie zlokalizowanej przy amfiteatrze. Dzieci do 7 roku życia, pod opieką rodziców mają wstęp wolny.



więcej

Komentarz

  • a myślałem że to tylko Arka Noego gra w piątki
  • Męskie grani brzmi fajnie:)
    Męskie picie też.
  • Mmmm Maleńczuk uwielbiam , po prostu !
  • [cite] DamianGS:[/cite]Męskie picie też.
    I tu pozwolę sobie się nie zgodzić.
    Właśnie wczoraj dwóch panów- pierwszy mąż i obecny konkubent jednej z sąsiadek poszli wspólnie pić. Chyba się poprztykali na temat dzieci- które są czyje, bo wrócili nieźle wkurzeni i ponieważ sąsiadka nie wpuściła do mieszkania ani ex-męża ani konkubenta, postanowili dokończyć dyskusję and mordobicie na klatce schodowej.
    W związku spożywczym nie byłam w stanie oglądać filmu, bo mi go skutecznie zagłuszali...
    Aha, podszkoliliśmy się też z mężem w nowinkach bluźnierczo- obelżywych.:cool:
  • Współczuję...
    Ale... :bj::bj::bj:
  • Taw na drzewo!!!! Dzisiaj grali w Warszawie.
  • Był ktoś na koncercie?
  • Wczoraj byłech na Mszy... z Moną i na przedstawieniu... z Taw'ową
    scan139.jpg
  • Oblegany jakiś jesteś...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.