Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przerób komórkę na różaniec

edytowano października 2007 w Arkan Noego
yLfIs3-uNjM

Zamiast przesuwać koraliki w palcach wciska się guzik "Kolejny", kiedy natrafiamy na koralki między dziesiątkami ( kolej na "Chwała Ojcu" ) telefon wibruje. Dzięki temu możemy używać go dyskretnie w autobusie, tramwaju, gdziekolwiek. Komórka może być w kieszeni, wystarczy wyczuć klawisz ( w zależności od budowy klawiszy, można czasem wyczuć je nawet od zewnątrz).

więcej

Komentarz

  • Ja jednak wolę różaniec na palcu:wink: w stuacjach np. jazdy autobusem, ale cóż, każdy ma swoje przyzwyczajenia:smile:... a komórka... pomysł nie jest zły.
    K
  • http://www.rozancowe-karty.com.pl/
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]Ja jednak wolę różaniec na palcu:wink: w stuacjach np. jazdy autobusem, ale cóż, każdy ma swoje przyzwyczajenia:smile:... a komórka... pomysł nie jest zły.
    K
    Ja tam w kieszeni rękę z różańcem trzymam.
  • Ja trzymam "bezczelnie" na wierzchu. A co, jak rozmawiałabym przez komórkę z tatą mym, to przecież wszyscy wokół mnie by to widzieli - dlatego nie mam oporów, żeby widzieli jak rozmawiam z Tatą z Góry ;) Ale czasem długi tradycyjny różaniec jest po prostu niepraktyczny - np. kiedy trzeba przejść do kolejnej tajemnicy, a wolna jest tylko jedna ręka, bo drugą trzymam się uchwytu dla stojących..
  • też po prostu wyciągam z kieszeni. Buddysci mogą, araowie mogą, to ja też mogę. Jak byłam w Belgii to nikt się temu nie dziwił.
  • A jak to zainstalować na komórce? na każdej można? Widzę pobierz, a co potem?
    Dotarłam do jakiegoś instaluj, ale ja chyba nie mam neta w kom. Poza tym nie czytam ze zrozumieniem od kiedy mamy dziecko. Może zainstaluję jak podrosnie... za jakieś...18 lat:wink:
  • Też w temacie Różańca św. jestem tradycjonalistką. Paciorki uspokajają. Mnie przynajmniej. A nowa komórka potrafi doprowadzić mnie niewprawnego użytkownika do białej gorączki :confused:

    OT. Coś słoneczko wyłazi. Może i ja wynużę się z mieszkania i zrobię rundkę dookoła bloku. Dotlenienie wskazane. Bardzo wskazane. :cool:
  • @Aga- na spacer ale już! :smile: Musisz dbać o zdrowie!
    u nas się dało i 30 min z dzieckiem spacerowaliśmy to i Ty wylatuj tylko kilki weź!

    hmm, ja się trochę wstydzę trzymać publicznie różaniec w autobusie czy coś.
    Nie to, ze wstydzę się różańca, ale mi się zdaje, że się wtedy ludzie na mnie patrzą.
    ale w pracy czy coś często wyciągam różaniec- nawet publicznie - i jak mam chwilę to się modlę.

    a ja potrzebuję MOTYWACJI aby zacząć kolejną Pompę, bo ciągle się nie składa - a ja wciąż czekam na męża
    :sad:
  • [cite] Haku:[/cite]@Aga- na spacer ale już! :smile: Musisz dbać o zdrowie!
    u nas się dało i 30 min z dzieckiem spacerowaliśmy to i Ty wylatuj tylko kilki weź!

    hmm, ja się trochę wstydzę trzymać publicznie różaniec w autobusie czy coś.
    Nie to, ze wstydzę się różańca, ale mi się zdaje, że się wtedy ludzie na mnie patrzą.
    ale w pracy czy coś często wyciągam różaniec- nawet publicznie - i jak mam chwilę to się modlę.

    a ja potrzebuję MOTYWACJI aby zacząć kolejną Pompę, bo ciągle się nie składa - a ja wciąż czekam na męża
    :sad:

    Haku, posłuchaj sobie dzisiejszego "Za, a nawet przeciw" z panią prof. Senyszyn. Od razu ręka sama sięga po różaniec.... :neutral:
  • Ale czy ksiądz "tego typu" różaniec poświęci?
    :wink:


    Jakoś tak nie pasuje chyba.
    Już te karty trudno by mi było polubić.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.