Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szybszy kontakt...

edytowano grudzień 2010 w Pomagajmy sobie
Jestem tu od niedawna, ale zauważyłam, że na forum ciężko jest się skontaktować z daną osobą. Wpisuję wiadomość na profilu klikam wyślij i... kicha :sad: wiadomość nie dochodzi. Zresztą widzę, że nie tylko ja mam z tym problem... Być może osoby, będące tu dłużej już się do tego przyzwyczaiły... ale ja widzę lekkie zamieszanie.
To może stworzyć osobny wątek pt. "masz wiadomość" i informować zainteresowanego za każdym razem, aby odebrał e-mail. No ale to trzeba by było, aby wszyscy podali swoje adresy w profilach...
Hehe, pewnie już takich pomocnych propozycji jak moja, było tutaj więcej, a problem z kontaktem jest może...nie do przeskoczenia...???
Oświećcie mnie...

Komentarz

  • Celinko, każdy aktywny forumowicz podawał swój adres e-mail i taki jest zapisany w profilu. Jeśli do kogoś piszesz, to sprawdzaj od razu swoją skrzynkę pocztową, bo czasem wiadomość "odbija" i nie dochodzi do adresata, ale wtedy dostajesz informację o tym fakcie- tzw. maila zwrotnego. Wtedy skopiuj swoją wiadomość i wyślij na adres podany w mailu zwrotnym. Tam zawsze jest podany adres e-mail adresata.
  • Cart&Pud dziękuję :wink:
    Właśnie przed chwilą przekonałam się, że moja wiadomość nie dotarła do Ciebie, bo dostałam zwrotnego e-maila :sad: Powtórzyłam wysyłanie...
    Ale problem jest też z tym, że nie każdy sprawdza na bieżąco pocztę i tu jakaś informacja by się przydała o czekającej wiadomości...
    Eee, za dużo wymagam...? :shamed:
  • Zazwyczaj na bieżąco pisujemy w wątku, w którym aktualnie ktoś coś pisze "Masz priv". Chyba działa...
  • No, jak ktoś nie sprawdza, to cóż...
  • To w sumie tak jakby już nie żył :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.