Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Info dla Gdańszczan - Karta Dużej Rodziny

edytowano grudzień 2010 w Polityka
Do darmowych przejazdów komunikacją miejską, ale również do zniżek i darmowych wejściówek m.in. do muzeów, teatrów i gdańskiego ogrodu zoologicznego, upoważniać będzie specjalna karta, z której korzystać będą mogły już za miesiąc wielodzietne gdańskie rodziny.
Więcej informacji pod linkiem

http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,17428.html

Komentarz

  • Ty bys zobaczyl jak my charujemy.......

    Dlaczego sa faworyzowani?
    Bo zamiast myslec o konsumpcji dóbr materialnych zajmuja sie wychowywaniem nastepnego pokolenia, mimo trudnosci

    A wogole to pomidor
  • Wow,
    podziwiam wenę twórczą doprawdy
    i zacięcie też,
    coś wspaniałego
    ileż trzeba mieć w sobie siły i determinacji
    no medal za wytrwałość po prostu
    jestem pod silnym wrażeniem:bigsmile:
  • Widzę że obsrajspodnie się zalogował.
    P.
    Nie wiem jak to się stało ale się podziękowało, co za plama.
  • Ale trochę kulturalniej nauczył się wypowiadać (jak na razie przynajmniej). To już jakiś sukces jest. :bigsmile: A że nie potrafiłby więcej niż jednego/dwójki wyżywić, to i zdolniejszych zrozumieć nie potrafi...
  • Do bana
    Do bana
    Do bana
  • Iza, sorry, ale istnieją inne sposoby komunikowania się z Adminem, nie musisz zużyć do tego całej strony.
    Oczywiście skróciłam Twój post i będę to robić za każdym razem, jeśli to się powtórzy.
  • Taki post ma na celu zniechęcić potencjalnego józefa do pisania bo będzie musiał sobie solidnie pokręcić kółkiem od myszki. A o tym żeby banować to mam nadzieję że nie będę się więcej musiała z Adminem specjalnie komunikować, bo mam nadzieję, że Admin będzie od razu takich banować, zamiast liczyć na to, że jakimś cudem się taki nawróci (?). Nie ma sensu czekać aż nabluzga i nawyzywa.
  • http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,17428.html

    Ten link mi się nie wyświetla.:sad:
  • to jest na stronach Urzędu Miejskiego w Gdańsku, www.gdansk.pl,
    i jak przed chwilą chciałam wejść na te strony to się w ogóle nie wyświetlają. Chyba jakaś przerwa techniczna.
  • Dzięki. :-)
  • Termin 1 miesiąca jest mało realny ze względu na przetargi które dopiero są ogłaszane.
    Dzisiaj Trwam robiło program o KDGR
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.