Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Musimy tego dziś posłuchać!

edytowano styczeń 2011 w Polecamy
Jedynka 11.01.2011
Reportaż: "Bożydarekâ?

Pani Anna w wieku dwudziestu sześciu lat, mając jedno dziecko, dowiaduje się, że jest chora na raka piersi.

Guz jest duży i rozległy. Lekarze ze względu na młody wiek chorej postanawiają zastosować bardzo radykalne leczenie, którego następstwem jest przeważnie menopauza. W rok po zakończeniu terapii okazuje się, że jest w ciąży. Lekarze są zdumieni. W tej chwili pani Anna ma już czwórkę dzieci z czego trójkę wykarmiła jedną piersią.

Reportaż Jana Kasi "Bożydarek" na antenie Jedynki dziś o godz. 19.10.
Polecamy!

Komentarz

  • Niesamowite! Jedynka telewizyjna (telewizora nie mamy), czy radiowa? I program Polskiego Radia to na jakiej jest częstotliwości?
  • Jeśli mamy tego słuchać, to chyba chodzi o jedynke radiową:bigsmile:
    Telewizor wprawdzie mamy, ale w zasadzie oglądamy tylko Polonię.
  • W tv o tej porze wieczorynka
  • Słuchaliście? Ja tak. Kobitka bardzo dzielna, z dużą wolą życia, energią. Lekarz też bardzo fajny...
    Jakie są Wasze opinie? Mieliście możliwość posłuchać?
  • Ja niestety nie słuchałam o tej porze nie mam czasu.
  • słuchaliśmy, wrzucę za kilka dni nagranie jak się pojawi na stronie radia, jak najwięcej takich audycji!
  • Miałam tylko niedosyt, że takie krótkie :confused:. Wolę rozlewne opowieści :wink:. Ale może o to chodziło, że był sam konkret. A w tle głosy dzieci :tongue:
  • Jak powiedział lekarz prowadzący tę panią: wiadomość o jej ciąży uznał za promyk nadziei dla innych kobiet, które przechodzą chemię itp. a są przed macierzyństwem, że to może ostatecznie ich szans nie przekreśla, przynajmniej nie zawsze:smile:. I znów się okazało, że medycyna nie zawsze ma ostatnie słowo...
  • [cite] AgaMaria:[/cite]Jak powiedział lekarz prowadzący tę panią: wiadomość o jej ciąży uznał za promyk nadziei dla innych kobiet, które przechodzą chemię itp. a są przed macierzyństwem, że to może ostatecznie ich szans nie przekreśla, przynajmniej nie zawsze:smile:. I znów się okazało, że medycyna nie zawsze ma ostatnie słowo...

    oj, najnormalniej cud, po co filozofia. to są właśnie najnormalniejsze CUDA!!!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Kurcze, chcialam posłuchać przy prasowaniu. Ale okazała się, że na poddaszu internet mi nie odbiera...
  • Reportaż jest wzruszający, dający do myślenia w wielu płaszczyznach i podnoszący na duchu. Wielokrotnie zresztą miałam okazję dawać przykład tej kobiety młodym matkom, kiedy skarżyły się na problemy z karmieniem, bowiem znam tę historię już od dwóch, kiedy ten sam reportaż puszczano w radio lipcową porą 2009 roku.
    Ale przecież takie historie są zawsze "na czasie". Pozdrawiam :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.