Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

orędzia matki Bożej

edytowano stycznia 2011 w Arkan Noego
16Y! 1983 r.: â?žPrzyszłam powiedzieć światu: Bóg jest Prawdą. On istnieje. W Nim jest prawdziwe szczęścić i pełnia życia. Przyszłam tu jako Królowa Pokoju, 1,) powiedzieć światu, że pokój jest konieczny do zbawienia świata. W Bogu jest prawdziwa radość, z której płynie prawdziwy pokójâ?.
22V! 1983: â?žKochajcie waszych nieprzyjaciół, módlcie się i błogosławcie imâ?.
16 VI 1983 r.: â?ž,Zawierzyć całkowicie Bogu, zrezygnować z nieuporządkowanych namiętności. Odrzucić strach i oddać się. Ci, którzy będą umieli zawierzy( całkiem Bogu, nie zaznają już przeszkód ani strachuâ?.
28 VI 1983 r.: â?žMódlcie się przez trzy godziny dziennie... Za mało się modlicie, módlcie się najmniej pół godziny rano i wieczór. Poświęćcie pięć minut Najświętszemu Sercu...â?
4 yH 1983 r.: â?žZaczęliście się modlić przez trzy godziny, ale patrzycie na zegarek, troszczycie się o prace. Troszczycieâ? się tylko oto, co jest naprawdę zasadnicze. Pozwólcie by Duch Święty prowadził was w głąb was samych. Wtedy praca pójdzie wam dobrze. Nie spieszcie się, pozwólcie się prowadzić i zobaczycie, że wszystko się dobrze zakończyâ?.

26 VII 1983 K.: â?žBądźże uważni. Ten okres jest dla was niebezpieczny. Szatan będzie się starał zawrócić was tej drogi. Ci, którzy oddają się Bogu, staną się przedmiotem atakówâ?

2VIII 1983r.: â?žPoświęćcie się Niepokalanemu Sercu. Oddajcie się całkiem, a będę was chronić. Będę się modlić
do Ducha Świętego. Módlcie się i wy do Niegoâ?. 15 VIII 1983 r.: â?žSzatan jest oszalały z wściekłości na
tych, co poszczą i nawracają się...â?.
20 X 1983 r.: â?žNiech wszystkie rodziny poświęcają się Najświętszemu Sercu codziennie. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli cała rodzina zbierać się będzie codziennie rano na półgodzinną modlitwęâ?.
21 XI 1983 r â?žMódlcie się do Ducha Świętego, aby zstąpił, to ważne. Kiedy ma się Jego, ma się wszystko. I .ludzie mylą się, zwracając się tylko do świętych, aby coś prosićâ?.

Kiedy mówiono, że tajemnice powierzone widzącym zapowiadają kary i katastrofy, których nie da się uniknąć, jedynie złagodzić, Jelena zadała Najświętszej Pannie pytanie na ten temat i otrzymała następującą odpowiedź:
to pochodzi od fałszywych proroków.Oni mówią:tego dnia będzie katastrofa. Ja zawsze mówiłam: Zło kara) przyjdzie, jeśli świat się nie nawróci. Wzywajcie ludzi do nawrócenia, wszystko zależy od waszego nawróceniaâ?.
(Wg książki: R. Laurentin, L. RupĆić, La Vierge apposait-elle Medjugorje?, Paris 1984. Tłum. Elżbieta Jogałła)
.

Komentarz

  • Nie wiadomo czyje to orędzia.
  • @DamianGS: Dlatego w temacie wątku "matka" jest napisane z małej litery.
  • No właśnie. Ale gdyby całe rodziny modliły się codziennie , to nikomu by nie zaszkodziło, wręcz przeciwnie.
  • Rozpowszechniać nalezy orędzie fatimskie o modlitwie na różańcu. Jakoś się kłóci to z wezwaniami do modlitw trzy godziny dziennie.
  • Ale można 2:56 czy musi być bite 3h? Ech...
  • krzysztofowi przypominam, że aktualne stanowisko Watykanu w sparwie Medjugorie jest takie, iż nie można tam mówić o objawieniach NMP.
  • gdyby tak było to komisja kościelna dawno stwierdziła by ze to sa objawienia diabelskie
  • Objawienia się nie zakończyły, więc nie ma definitywnej odpowiedzi, kto się tam objawia. Nie wolno stwierdzić, że to Maryja.
  • [cite] krzysztof12:[/cite]gdyby tak było to komisja kościelna dawno stwierdziła by ze to sa objawienia diabelskie
    '
    komisja stwierdziła, że w danej chwili nie można nazywać tego objawieniami tudzież zjawiskami nadprzyrodzonymi.
  • Absolutnie nie należy wierzyć bezkrytycznie we wszystko, tym bardziej w objawienia nie potwierdzone przez Kościół. Z drugiej strony po co szatan dawałby takie rady- modlić się 3 godz. dziennie? I nie chodzi tu o czepianie się czy 5 minut w tę czy w tę. Raczej o to, że modlitwa i post są bardzo potrzebne, a myślę, że większość z nas modli się zdecydowanie za mało. Ale może to tylko ja? Np. jak sobie porównam czas spędzony na modlitwie z tym spędzonym na forum...
    Myślę, że dla człowieka zachęta do modlitwy, postu, powierzenia się Niepokalanemu Sercu Maryi jest korzystna i jeśli sprawcą byłby szatan to tylko sobie strzela w stopę... Ale fakt, że trzeba oddzielać ziarno od plew i pamiętać, że np. posłuszeństwo Papieżowi jest kluczowe. Nie w tym przypadku tylko zresztą...
  • Jezus pokazał nam, ze modlitwa i post to najwazniejsza i najskuteczniejsza bron przeciw mocom zla (por. Mt 4, 1-11)
  • A co ma do tego zjawa w Medjugorje?
  • Tyle, że do postu i modlitwy nawołuje. I tu nie widzę problemu by posłuchać. :bigsmile:
  • O to ja też ponawołuję. Będę sławny jak zjawa z Medjugorje?
  • Spróbuj :bigsmile:
  • No właśnie...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.