Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Choćby dusza była jak trup rozkładająca się...

edytowano stycznia 2011 w Arkan Noego
Słowa Pana Jezusa do św. Siostry Faustyny:

â?žPisz, mów o moim miłosierdziu. Powiedz duszom, gdzie mają szukać pociech, to jest w trybunale miłosierdzia, tam są największe cuda, które się nieustannie powtarzają. Aby zyskać ten cud, nie trzeba odprawić dalekiej pielgrzymki ani też składać jakichś zewnętrznych obrzędów, ale wystarczy przystąpić do stóp zastępcy mojego z wiarą i powiedzieć mu nędzę swoją, a cud miłosierdzia Bożego okaże się w całej pełni. Choćby dusza była jak trup rozkładająca się i choćby po ludzku już nie było wskrzeszenia, i wszystko już stracone â?? nie tak jest po Bożemu, cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni. O biedni, którzy nie korzystają z tego cudu miłosierdzia Bożego; na darmo będziecie wołać, ale będzie już za późno.â?
(Dzienniczek 1448)

Bóg działa jeśli tylko się Mu na to pozwoli - świadectwa.

Komentarz

  • Bardzo dziękuję, Łukaszu.
  • A co z tymi, którzy nie mogą przystąpić do spowiedzi? Czy są tu tacy ? Jak można takim pomóc? :sad:
  • [cite] manatta:[/cite]A co z tymi, którzy nie mogą przystąpić do spowiedzi? Czy są tu tacy ? Jak można takim pomóc? :sad:
    Należy spytać czemu nie mogą.
  • Zawsze, zanim skorzystamy z sakramentu pokuty, musimy prosić Ducha Świętego i naszego Anioła Stróża, aby nas oświecili, aby ciemność naszego umysłu rozjaśniła się. Bowiem jedną z rzeczy, którą diabeł czyni z lubością jest to, że zaciemnia nasz umysł, tak że sądzimy, że wszystko to nie jest grzechem i wszystko jest w porządku, że nie trzeba spowiadać się u księży, bo ci więcej mają grzechów, niż my sami oraz że spowiedź wyszła z mody. To oczywiste; dla mnie było wygodniej już się w ogóle nie spowiadać.

    Musimy zapłacić za każdy grzech; płacimy naszym spokojem sumienia, naszym wewnętrznym pokojem, naszym zdrowiemâ?? A gdy jesteśmy wiernymi, stałymi klientami w supermarkecie szatana i kupujemy tylko w jego sklepie, to w końcu on sam nas â?žzainkasujeâ?. Stajemy się jego własnością. Sprzedaliśmy mu swoją duszę.
    Wiecie, czym jest konfesjonał? To wanna, kąpiel dla duszy. Nie kąpiel z mydłem i wodą, a z Krwią Chrystusa: Gdy dusza jakiegoś człowieka stała się wskutek grzechu brudna i czarna, może on ją obmyć Krwią Chrystusa podczas spowiedzi. Ponadto zrywane są pęta, którymi szatan związał nas ze sobą.



    http://nielekajsie.blogspot.com/2009/06/catalina-rivas.htmlCatalina Rivas
    ŚWIADECTWO O SAKRAMENCIE POJEDNANIA


    Faustyna , Catalina Rivas, gloria polo dają świadectwo o sakramencie pojednania
  • Jakoś niebardzo podoba mi się zestawienie Św. Faustyny z Cataliną Rivas i Glorią Polo:confused:
  • Zwłaszcza z Glorią Polo.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.