Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prośba o pomoc finansową

edytowano styczeń 2011 w Pomagajmy sobie
Kilkanaście lat temu poznałem w domu dziecka Andżelikę. Trafiła tam z domu, w którym stosowano przemoc i w którym nadużywano alkoholu. Nie z jej winy jej życie było pasmem nieszczęść. Po śmierci rodziców utraciła dziadków, którzy zmarli w ciągu jednej nocy. Obecnie wraz z małą córeczką próbuje żyć samodzielnie.

Niestety zadłużyła się w Administracji Domów Komunalnych. Sąd wydał w jej sprawie decyzję o eksmisji z prawem do lokalu socjalnego.

Wraz z kolegami chcę im pomóc. Jeden z nas wspiera ją w rozwiązaniu problemów prawnych, inny wsparł pieniędzmi. Jeśli chcesz i jeśli masz środki i Ty możesz się zaangażować. W tej chwili potrzebujemy jeszcze dla Andżeliki 8700 złotych.

Wpłaty z dopiskiem "na mieszkanie Andżeliki" proszę przesłać na moje konto: (...)

Sytuacja nie jest krytyczna, więc proszę nie traktować tej prośby jako nacisku. Bardzo zależy mi na tym, żebyś nie czuł/-a się przymuszony/-a do pomocy. Nie ma też konieczności, by dalej przesyłać ten list. Jeśli będzie potrzebna większa ilość informacji, proszę o kontakt.


Jeżeli ktoś z Was by mógł pomóc, prześlę na priv dane do przelewu. Dodam jeszcze, że autor tego apelu jest osobą znaną mi osobiście, do której mam pełne zaufanie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.