Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Studia podypl.: Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana

edytowano październik 2012 w Polecamy
Witajcie!
W wątku "krakowskim" już umieszczałam informacje o nowych studiach podypl, które ruszą niebawem (po raz pierwszy w Polsce), pozwolę sobie o zamieszczenie także tej wiadomości "w głównym nurcie".
Pozdrawiam i zachęcam - ja się wybieram.
Kowalka


Już wkrótce rozpoczną się studia podyplomowe "Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana" (studia z kwalifikacjami nauczycielskimi bądź doskonalące). Rekrutacja jest w toku - zakończy się 14 lutego.
Studia są dofinansowane, tryb studiów - e-learning (+ dwa lub trzy zjazdy w Krakowie) - co pozwala osobom z całej Polski wziąć w nich czynny udział.
...........................................................................................................................
Ze strony internetowej UP:

Instytut Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza na studia podyplomowe dofinansowywane z Europejskiego Funduszu Społecznego (...)

â?? Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana z kwalifikacjami nauczycielskimi
â?? Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana


Termin przyjmowania dokumentów: 14.01 - 14.02.2011 r.

Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana z kwalifikacjami nauczycielskimi
Czas trwania studiów: 3 semestry
Opłata za studia: 1275 zł

Edukacja spersonalizowana i zróżnicowana
Czas trwania studiów: 2 semestry
Opłata za studia: 764 zł

Więcej informacji o studiach, oraz kontakt do koordynatora - na stronie UP - tu link do niej: http://www.up.krakow.pl/main/?page=sp_esz

Komentarz

  • podbijam
  • Ja też mam ochotę się wybrać :bigsmile: Jak zwykle na ostatnią chwilę dokumenty wypełniam...
  • Ja swoje "papiury" w piątek zanoszę, a do poniedziałku jest czas, więc wszystko ok. :)
    Dzięki za podbicie wątku!
  • Wydaje mi się, że najlepiej napisać email do koordynatora -jest na linkowanej stronie.
    k
    edit:literówka
  • przepraszam, że sama podbijam, ale ja z informacją.

    Jeśli ktoś z Was się decyduje na studia ww., lub ma kogoś chętnego "w otoczeniu", a nie da rady osobiście/ pocztowo dostarczyć do poniedziałku (14.02) dokumentów - niech prześle wypełnione formularze (te podane na zlinkowanej stronie) na email koordynatora, a w późniejszym terminie doniesie/ dowiezie/ prześle wymagane dokumenty.
  • :ih:

    Dzięki Ci dobra kobieto!!! Bo ja już od wczoraj mam doła, że z moimi mdłościami i innymi przypadłościami I-go trymestru będę musiała się tłuc do Krakowa. Tak też z rozkoszą zrobię (tzn. zaraz wysyłam koordynatorowi)

    :iw:
  • Rusza II edycja studiów z edukacji spersonalizowanej i zróżnicowanej.
    http://www.skn.up.krakow.pl/aktualna-oferta.html

    Bardzo zachęcam!
    k.
  • podbiję, może ktoś byłby chętny, a nie widział.
    Polecam każdemu rodzicowi!
    k,
  • Kowalko, a możesz coś bliżej napisać, zareklamować :) Ja miałam robić edukację wczesnoszkolną, ale nie mogę się zebrać.  Nie chcę tak w ciemno , bo już raz zrobiłam podyplomowe i były bezsensu i nic mi nie dały. Czy dają jakieś szersze uprawnienia, do kogo są kierowane?
  • Kasiu24 - ta edycja jest tylko "doskonaląca", poprzednia dawała także uprawnienia nauczycielskie. Przez ten rok niestety tak się przepisy zmieniły, że nie da się pogodzić tych dwóch spraw. - więc jeśli interesuje Cię uzyskanie uprawnień nauczycielskich, to się nie da.
    Studia nie są bez sensu - to kawał dobrej roboty - i od strony prowadzących, i od strony studenta - e-learning wymusza studiowanie, i nie pozwala "chować się za plecami" innych studentów. Czyli - czytasz, słuchasz, myślisz, przerabiasz samodzielnie. A poprzez platformę masz też możliwość na wymianę wiedzy i pomysłów z innymi studentami. Plus do tego 3 zjazdy (myśmy mieli 1 i pozostał wielki niedosyt, więc już zazdroszczę obecnym studentom).
    Studia kierowane są bardzo szeroko - do wszystkich wychowawców - czyli rodziców, nauczycieli, pracowników innych placówek.
    O treściach za chwilę, bo to duży temat,
    k.
  • Fajny kierunek, szkoda że narazie poza zasięgiem finansowym :(
  • @uJa - w zeszłym roku były dofinansowane z łuni. Bajka cenowa była.
    teraz, niestety, już nie.
    Za to można się chwalić, że to jedyne studia podypl. w Europie o tej specjalizacji ( a już na pewno - pierwsza druga edycja. W ubiegłym roku Hiszpania miała być pierwsza, ale nie wystartowali).
    k.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.