Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodzina do potęgi

edytowano luty 2011 w Polityka
Magda Wegner-Jezierska: dzieci to moja wizytówka

- "Nie wygląda pani na matkę czwórki dzieci!" słyszę, więc pytam wtedy: "A jak wygląda matka czwórki dzieci?". I zawsze pada odpowiedź: "Jest gruba" - śmieje się Magda.

Ma 35 lat, jest psychologiem na jednej z poznańskich uczelni i mamą córek. Zuzia ma 10 lat, Julka 8, Maja 4 lata, najmłodsza, Noemi - 10 miesięcy. "Trudno się zdecydować na tyle dzieci?" - zagadują Magdę rodzice jedynaków. A ona: "Łatwo"



cały reportaż tu :)



PS:czy jest z nami Magda ???

Komentarz

  • ło matko trzeba się odchudzić!
  • To ja wyglądam dobrze, bo jestem gruba!
  • A widzicie! Różowy brokat na paznokciach u mężczyzny, nie musi oznaczać, to co myślicie, ze musi:bigsmile:
  • Ja nie jestem specjalnie szczupła, ale gruba tez nie, wiec jak ludzie dowiadują się ile mam dzieci, zawsze tez jest taka reakcja: "naprawdę, nie wygladasz"...
  • Do mnie zwykle mówią, że jak będę miała dzieci to: zobaczę, przekonam się itp.
    I tak dobrze, bo jeszcze 4-5 lat temu mówili do mnie na "ty", uważając, że jestem uczennicą.
  • Do mnie co poniektórzy sobie pozwalają. Miałam nadzieję, że jak będę gruba ( choć jest to niewygodne i w moim przypadku nieładne) to ludzie nabiorą moresu. Ale dalej traktują co najwyżej jak grubą licealistkę. A to dopiero jest nieprzyjemne bo jak ludzie widzą z małym dzieckiem to dla nich zrozumiałe a gruba bezdzietna to dla nich oznaka , że leniwa gówniara.
    Najbardziej wkurzył mnie taki jeden facet , co mnie zjechał, że hoduję pieski zamiast dzieci urodzić- nie podejrzewał , że mam już 4. Szczyt bezczelności...Jednak najbardziej nie lubię nieprawdziwych oskarżeń, że w gimnazjum urodziłam sobie dziecko.
    Do mojej 10 letniej córki przyszły koleżanki i chciały ją bardzo późno- ciemno już było- wyciągnąć na rower do miasta. Nie zgodziłam się i jeszcze chciałam do ich matek zadzwonić , żeby się przypadkiem nie martwiły bo są u nas. A koleżanki się zmyły a z mojej córki się wyśmiały, że pozwala aby głupia starsza siora nią rządziła....:shamed:
    Dlatego się maluję i ubieram staro ( czyli garsonki) żeby poważniej wyglądać i wzbudzać respekt ale niestety teraz już nawet podstawówka się maluje.
  • Mnie się to nawet podoba że kiedy ktoś dowiaduje się ile lat ma Kuba to pada pytanie: To ile lat miałaś jak ...? Ha Ha
  • Przez całą szkołę od podstawówki do L.O. wszystkie koleżanki pytały ile lat miała mama jak mnie urodziła i chodziły plotki, że nastolatką będąc:) Mi to pochlebiało, mojej mamie jakby mniej, ale mam nadzieję, że to po niej odziedziczę, ostatnio w Lidlu dwa razy sprawdzali mi dowód przy zakupie jednej butelki białego wina (na zupkę cebulową zresztą nie do picia) raz przy zakupie, drugi raz w kasie przy pokazywaniu paragonu:tongue:
  • Oj znam to znam....Zwłaszcza, że nigdy nie miałam zwyczaju chodzić z dowodem w kieszeni:shamed:
  • marteczko wklej swoje zdjęcie :cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.