Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

objawienia w naju

edytowano marzec 2011 w Arkan Noego
atak demona na Julie kim
http://www.youtube.com/watch?v=A2-gO7xLyTo&feature=related

płacząca figura
http://www.youtube.com/watch?v=g-z3LL43QE0&feature=related

cud eucharystyczny
http://www.youtube.com/watch?v=cAHvdJX1GIg&feature=related



14 października 1989
â?žMoja córko! Oddaj Mi się! Nie usiłuj poznawać rezultatów swoich poświęceń, lecz módl się i składaj nieustannie cierpienia jako ofiarę i pokutę za Ojca św., kardynałów, biskupów i kapłanów. Ci, którzy pozwalają się kierować przez szatana, będą na próżno się trudzić, by zabić Ojca św. lub doprowadzić

Kościół do zniszczenia. Wszystkie demony będą bezsilne, gdy wasze ofiary i pokuta połączą się, aby Moje łzy nie płynę/y daremnie.
W dzisiejszych czasach także synowie i córki Kościoła popadają w błędy i zaczynają podążać za fałszywymi prorokami. Kapłani, wikariusze Mojego Syna, Jezusa, muszą uważać, by żyć Ewangelią tak doskonale, jak to jest możliwe, stosownie do wskazań nauki Kościoła. Musicie zrozumieć, jaką ofiarę za was przyjął na siebie Mój Syn, Jezus, i jak wiele wycierpiał dla waszego zbawienia. Pozwólcie działać potędze miłości!
Maje Serce tak bardzo cierpi z powodu głuchoty i ślepoty Moich dzieci, które nie potrafią kochać. Kiedy Płaczę krwawymi Łzami, one także niczego nie rozumieją. Moje Serce jest wstrząsane, ponieważ płonie ciągle z boleści, gdy te dzieci bezustannie wpadają w grzech i nie chcą się nawrócić. Dlatego tak gwałtownie i strasznie zapala się gniew Boga.
Moja córko! Zobacz, jak wiele Moich dzieci żyje na ziemi: one narzekają na takie drobnostki, jak bóle głowy, zadraśnięcia, pobicia. Szatan może więc również swą trucizną i okrucieństwem narażać je na przykre upadki. Nogi które powinny prowadzić do adoracji Boga, wiodą do złego. Usta, które powinny wysławiać i wielbić Boga, znieważają Go i szemrają przeciw Niemu.
Świat żyjący w ciemnościach ściąga na siebie gniew Boga, tak że kara Boża już wkrótce spadnie na cały świat. Moje dzieci zostaną uratowane, jeśli będą

wiodły życie zgodne z Ewangelią i przyjmą Moje orędzia - nie lekceważąc Moich łez, Moich krwawych łez. Ale jeśli ich nie przyjmą, wówczas nie ustanie wielkie nieszczęście na niebie, na ziemi i na morzu, a świat nie zostanie oszczędzony od wszelkich rodzajów biedy.
Nie powinniście więc uważać tego tylko za przypadki. Czuwajcie i módlcie się. Wkrótce świat znajdzie się w niezwykle krytycznej sytuacji. 0, Moje dzieci! Proszę was! Jeśli nie porzucicie drogi zła i nie wejdziecie na drogę wiodącą do nieba, żyjąc Moimi orędziami, to tak jak lud izraelski, wyzwolony z niewoli egipskiej i przeprowadzony przez Morze Czerwone, mógł wejść - a nie wszedł - do wychwalanego kraju Kanaan, tak i wy nie unikniecie trzeciej wojny.
Wówczas żadne ubolewanie na nic się nie przyda. Nie wolno wam zapominać; że tu i teraz wzywam was Moimi niezliczonymi łzami, podobnie jak Mojżesz na górze Synaj wzywał swój lud, by go ratować. Co by się stało, gdyby Noe, któremu Bóg polecił zbudować arkę ocalenia, nie odpowiedział na Boże wezwanie i nie usłuchał Boga?
Zapiszcie dobrze w swoich sercach orędzie, które kieruję do was wśród krwawych łez Dlaczego jesteście tak głusi i ślepi? Moje Serce plonie gorącym płomieniem, ponieważ rodziny, Kościół i społeczność ludzka uległy zepsuciu, a politycy nie rozumieją się. 0, Moje dzieci! Wyrzeknijcie się zupełnie własnego ja. Przyjdźcie do Mnie.

Komentarz

  • Jest najwyższy czas!
    W 1917 roku pod koniec pierwszej wojny Matka Boża powiedziała w Fatimie, że wojna za niedługo się skończy, ale w krótkim czasie - za pontyfikatu Piusa XI - wybuchnie nowa wojną jeśli ludzie się pie nawrócą. Ludzie się nie nawrócili i dlatego prze
    żywaliśniy
    drugą wojnę, która pochłonęła jeszcze więcej ofiar niż pierwsza. Nasza Niebieska Matka przypomniała o tym dzieciom, że pokój jest darem Bożym i że wojny są karą za grzechy ludzkie.
    Od końca drugiej wojny ludzkość wciąż jeszcze nie nawróciła się do Boga. Niestety, praktycznie nie ma już dawnego chrześcijaństwa, które przyczyniło się do rozpowszechnienia Ewangelii na calym świecie. Swiat zachodni wyzwolił się od Boga, uważając Go za niewygodnego, a zwrócił się do mamony, której łatwiej można służyć. Przemienił się w społeczność bezgranicznej konsumpcji, oddał się rozwiązłości seksualnej w imię przezwyciężania starego tabu, należącego do dawnych czasów. Niemoralne zapobieganie poczęciu i aborcje uważane są za normalne środki regulacji poczęć, a przynajmniej za takie, których stosowania nie należy zabraniać... I tak można by dalej wyliczać! W naszej zmaterializowanej społeczności nie ma miejsca dla Boga, a ludzie zdecydowali się kroczyć drogą zatracenia.
    Na krzyżu Pan nasz powierzył w osobie św. Jana całą ludzkość Swej Matce, aby stała się także naszą Matką. Maryja przyjęła rolę Matki bardzo poważnie. Dlatego właśnie pragnie ratować wszystkie swe dzieci; dlatego objawia się na tylu miejscach i usiłuje nas sprowadzić na właściwą drogę. Czas najwyższy, by przyjąć Jej głos, gdyż wkrótce może być już za póź
    no.
    ten świat zalewa zepsucie, demoralizacja, wszelkie błoto i brud. Ludzkość otoczona jest ciemnymi chmurami i czuje się zagrożona. Grzech i zło rozszerzają się jak straszny nowotwór. Już można usłyszeć szalejącą burzę. Swiat wkrótce zostanie porwany przez tę burzę. Jak straszny wówczas będzie lęk Mojego Matczynego Serca w niebie, gdy na to wszystko będę musiała patrzeć!
    Naśladujcie Mnie odważnie, nawet jeśli będziecie znosić próby wformie zagrażając gwałtów, wojen
    i spustoszeń. Godzina straszych udręk piekielnych przyjdzie nawet na te kraje, które Bóg szczególnie miłuje i strzeże.
    Wielu jest takich, którzy uparcie odrzucają Boga. Zepsucie i niemoralność na ziemi wzrastają z dnia na dzień, a srożqca się przemoc spiętrza się jak wysokie fale. Wszystko to spowoduje wojnę. Ciemność rozprzesirzenia się z okrutną złością i szczegółową dokładnością, dosięgając nawet samego Kościoła, tak że czeka was teraz ostatnia godzina, w której będzie musiała być rozlana oczyszczaj qca krew. -
    Jeśli nie będziecie chcieli żyć słow ami prawdy, trzeba wam będzie wkrótceprzejść przez cierpienia i wtedy wszystkiego tego pożal ujecie. Na co jednak wówczas przyda się ubolewanie, skoro wyleje się sprawiedliwość Boga?
    Ze względu na to, że czas dany przez Boga Swym dzieciom do nawrócenia dobiega końca, kieruję to wezwanie do Moich wybranych dzieci:
    Czuwajcie i módlcie się. Bądźcie jeszcze bardziej prostymi, idąc za przykładem małych dzieci. Nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy Pan przyjdzie do was. Dopóki jednak On się o was troszczy, dopóki walczy z wrogami i zwycięża ich, dopóty dokonuje się postęp w przygotowaniu Jego Królestwa. Gdy Pan przyjdzie w obłoku i objawi Swą potęgę, aby ugruntować Swe wspaniale Królestwo, wtedy bądźcie gotowi wyjść Mu naprzeciw, pełni ufności, z wiarą i miłością.
    On nil przyjdzie do was właśnie przeze Mnie, Swq Matkę. Jak Jezus posłużył się Mym dziewiczym

    łonem, aby wam obwieścić wolę Bożą, lak też posłuży się Moim Niepokalanym Sercem, aby powrócić do was jako Król.
    0, wy, Moje dzieci na całym świecie! Powróćcie do Mnie, otwierając szeroko wasze serca na ogień, który w nich wygasi. Zjednoczcie się wszyscy, aby żyć Moimi orędziami miłości. Rozgłaszajcie je z nadzieją i gorliwością po całym świecie. One staną się balsamem, który obmyje i osuszy krwawe rany Pana, jeśli będą przeżywane dzięki modlitwom zrodzonym z głębokiej miłości małych dusz. Jeśli będziecie nimi żyli bez wyrzekania się Mej macierzyńskiej miłości, wówczas Moje Niepokalane Serce zatryumfuje nad grożącą nową i straszną wojną niosącą ze sobą przerażenie. Poza tym na całym świecie rozszerzy się wtedy miłość ipokój.
    Nawet wśród największych ciemności rozciągnę swój lśniący płaszcz nad wszystkimi duszami, które przyjęły Moje słowa i będę je ratowała, umieszczając w bezpiecznym schronieniu Mego Niepokalanego Serca. Ci zaś, którzy nie przyjęli Moich słów, zostaną wrzuceni w morze strasznego płonącego ognia. Ufajcie więc i powierzcie się w pełni Memu Niepokalanemu Sercu. Powierzcie Mi siebie, ponieważ jestem Matką Pokoju.))
  • Jakby to cud był, to by się wszyscy na Bogu skupili, a nie na kamerze, na zdjęciach, na robieniu szopek, na rozdziawianiu gęby po przyjęciu Komunii...
  • zawsze temu towarzyszy sceptycyzm
    w objawienia w kobeho po 10 latach zostały uznane

    im bardziej jesteśmy technologicznie rozwinięci tym trudniej nam uwierzyć

    nawet ze ukazuje sie matka w Medjugorie
    słonce
    http://www.youtube.com/watch?v=Ep_URgsX_QI&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=NlPHHl0AjZk&feature=related
  • W pierwszym filmie masz skoki klatek. W drugim to czarne to gdy poziom bieli przekroczy możliwości aparatu/kamery (mam tak w swoim HP).

    Jak się ludzie gapią za długo na słońce to różne rzeczy widzą.
  • to bez sensu zeby nagrywali
  • Krzysiu - a może zamiast tych bzdur, odwoływał byś się do Pisma Swiętego?
    Wnerwia mnie ta pogoń za "cudownościami".
    Stajesz się upierdliwy, jak świadkowie Jehowy.
  • [cite] krzysztof12:[/cite]to bez sensu zeby nagrywali
    I bez sensu wklejać na forum objawienie za objawieniem.
  • Nigdy nie pociągały mnie takie cudowności, ale Naju uważam za OK, choć się tym nie interesuję. Resztę oddaję w ręce Ojca św., który z resztą ponoć twierdzi, że jest przychylny (favorable) tym objawieniom. Czekam na oficjalne wypowiedzi Kościoła, bo objawienia podobno się zakończyły i można rozpocząć badania nad ich prawdziwością.
    http://www.najumary.org/board/bbs/board.php?bo_table=news&wr_id=254
    W linku jest film z ostatnich wydarzeń w Naju.
  • plemię przewrotne żąda znaku.
  • Jeśli już ktoś chce to myślę że najlepiej skupić się na objawieniach już uznanych a resztę zostawić swojemu biegowi.A uznanych jak się przekonuję z każdą stroną jest niewiele. A czy ktoś może mi zdradzić czy jeśli osoba która miała objawienia uznawana jest za świętą to objawienie też ? Bo np.w przypadku św.Teresy z Avila nie jest zaznaczone jako uznane prez kościół, a ona sama jest świętą i została wyniesiona do godności doktora kościoła przez papieża Pawła VI
  • Św. Teresy ekstazy były "na prywatny użytek", nie miały roli przesłania dla szerokich mas wiernych. Co ciekawe, Teresa, która doznawała naprawdę niezwykłych "odlotów", była bardzo sceptyczna wobec "wizji" innych sióstr. Pewnie wiedziała lepiej, czym się różni ekstaza od wyobraźni połączonej z niewyspaniem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.