Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Z ortografią na bakier.

edytowano marzec 2011 w Polityka
Czytaliście o wpadce prezydenta,słowo ból przez "u" ? O ile to prawda bo nie mogę uwierzyć jakoś w to.Niestety, więcej na tvn24.pl

Komentarz

  • Już wczoraj
    JKaczyński też nie lepszy-u niego jest "obiat"
  • A tak obok tematu-bardzo mnie rozbawiło, jak Marta Kaczyńska na swoim blogu mądrzyła się o rodzinie, o wartosciach i w ogóle krytykowała pewne osoby
  • [cite] kociara:[/cite]Już wczoraj
    JKaczyński też nie lepszy-u niego jest "obiat"
    To akurat jest nieprawda. Kaczyński bazgrze jak kura pazurem, ale na wydrukowanym w Super Expressie zdjęciu wyraźnie widać, że napisał to słowo poprawnie.

    Co do Kaczyńskiej, to ma prawo tak samo się mądrzyć w internecie, jak Ty :)
  • http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196320_10150425519995725_279230960724_17856686_7209936_n.jpg

    Kreseczka pochodzi od "y" w "miły".
  • Może ma dysleksję ,,,,albo myślał ,ze tam wszyscy po Japońsku będą pisać i nie zauważą błędów...:bigsmile::bigsmile:
  • ç???? i ?¸????
    jakoś do bazgrołów prezydenta nie podobne:wink:
  • To po anielsku bedzie pejn))))
  • ja też mylę d z t
  • A mnie rozczula doprawdy ta staranność naszych merdiów. Jak tylko pan prezydent puści jakiegoś bronka, którego ciężko przeoczyć, to zaraz trzeba odgrzać jakiegoś starego kotleta z cyklu "no ale Kaczor to nie lepszy".
    I ma leminżeria uciechę...
    :hz:
  • ja bym powiedziała: Wart Pac pałaca, a pałac Paca
  • "t" Kaczyńskiego jest charakterystyczne (nisko poprzeczka), byka niet!
    Wystarczy porównać "pobyt" i "znakomity". Igrek też.:cool:
  • Trochę inna też " waga", ranga wpisu...Czym innym wpis do księgi jakiejś restauracji / o ile rzeczywiście p. Kaczyński popełnił błąd/ a czym innym do księgi kondolencyjnej w ambasadzie Japonii. Oj, pan prezydent powinien się wstydzić!
  • Czym różni się "d" w wyrazie "wdzięcznością" od "d" w w wyrazie "obiad"?
  • na tym forum to akurat az tylu bledow nie ma.
    a interpunkcja internetowa jest troche mniej dbala, to fakt.
  • amen. człowiek jest dobry to ludzie są źli:wink:
  • http://img848.imageshack.us/img848/9572/24389e4d967616a445cc64f.jpg
  • Tam jeszcze jeden kwiatek był:
    Łączę się w bulu i nadzieji [...] z narodem Japoni

    Ale to w sumie drobiazg. Ludziom o mocnych nerwach polecam lekturę wystąpienia pana "prezydęta" w German Marshall Fund, podczas wizyty w USA.

    Jakoś o tym niewątpliwym sukcesie nasze światłe dziennikarstwo nie bardzo się spieszyło donosić.

    To bylo wspaniale przemowienie - nikt nie mial szansy zasnac
  • Nie wiem, jak się zmniejsza- musicie prawym nacisnąć i potem 'pokaż obrazek w nowej karcie/oknie'
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.