Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Brawaryzm" w radiu SIM

edytowano maj 2011 w Polityka
W dniu dzisiejszym, to znaczy we wtorek, 17 maja, na antenie radia SIM zostanie wyemitowana audycja, której tematem będzie zjawisko "brawaryzmu", a zaproszonym gościem, który przybliży słuchaczom owe zagadnienie będzie moja skromna osoba. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do słuchania radia SIM, dziś o godz. 19. 00.
www.simradio.pl

Komentarz

  • Fajnie, będę słuchać :)
  • Kurka ja akurat o 19:00 mam spotkanie biblijne! Jak ktoś nagra to proszę o kontakt na maila!
  • Link do radia mi się nie otwiera. Na pewno dobry jest?
  • Na pewno jest zły, powinien być taki:

    www.simradio.pl
  • Wyglądają identycznie, ale ten drugi rzeczywiście się otwiera :shocked:
  • Bo to, co widać, to tylko nazwa, właściwy adres kryje się w kodzie. Brawario przez pomyłkę dołożył do właściwego adresu adres tego forum.
  • I jak tam czy ktoś z Was słuchał audycji? Czy trema była mocno wyczuwalna w mym głosie i czy me wypowiedzi były generalnie rzecz biorąc zrozumiałe?
  • Są już podcasty do tej audycji. Można je pobrać i wysłuchać pod tym adresem:
    Młodzi gniewni - Brawaryzm
  • Chcecie być na bieżąco z najnowszymi hitami? Słuchajcie LISTY SIM â?? przeglądu najlepszych przebojów â?? w każdy piątek od 22:30
    a ja córce tłumaczę dlaczego nie powinna isc na urodziny do koleżanki w piątek... sporo czasu minęło od kiedy TV była głupia i kłamała...
  • [cite] Taw:[/cite]Chcecie być na bieżąco z najnowszymi hitami? Słuchajcie LISTY SIM â?? przeglądu najlepszych przebojów â?? w każdy piątek od 22:30
    a ja córce tłumaczę dlaczego nie powinna isc na urodziny do koleżanki w piątek... sporo czasu minęło od kiedy TV była głupia i kłamała...
    Muzyka w radiu SIM to jest smutna sprawa. Usłyszysz tam Lady Gagę, Pit Bulla i innych deprawatorów :sad:
  • Z kolei w Radiu Warszawa oprawcy muzyczni uwielbiają puszczać The Beatles.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.