Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto z nami na wakacje?

edytowano maj 2011 w Polecamy
Tabor to nasze marzenie jeszcze sprzed dzieci:bigsmile: w tym roku mamy je w takim wieku, że skorzystałyby z wyjazdu na równi z nami. Mocno się zastanawiam. Na razie liczę koszta i własne siły budżetowe.
Gdyby ktoś z Was miał również wielką ochotę, to może, mieszkając obok w namiocie albo na kwaterze, moglibyśmy sobie nawzajem pomóc przy dzieciach i umożliwić nawet choć jedną małżeńską romantyczną potańcówkę oberkową późnym wieczorem?

Ktoś chętny na wyjazd samopomocowy:bigsmile:? To byłby dla nas ogromny argument mobilizujący.

Komentarz

  • Kinga- ale fajne miejsce:bigsmile:
  • Kinga,
    my się całkiem poważnie zastanawiamy.
  • O, piszcie mi na priva jakby co. My już zdecydowaliśmy - mąż bębenek, ja śpiew, Zosia na Mały Tabor. A Marynia pewnie z każdym po trochu. Noclegi jeszcze w proszku, póki co omadlam:bigsmile:
    bo w sierpniu na namiot to ciężko mi się z maluchami zdecydować.

    Gdyby ktoś z Was dołączył, byłoby weselej i rodzinniej. No i wieczorami popilnowalibyśmy sobie dzieci nawzajem - ostatnią noc na oberkach przetańczyłam pięć lat temu. Byłoby miło powtórzyć :bigsmile:
  • Myśmy się przymierzali - wrócimy do tematu. Na taborze kiedyś byłem 2 dni i dobrze wspominam.:)
  • No i jak? Ktoś będzie? My w nocy rozpoczynamy wędrówkę na północny wschód.
  • Becejły są piękne :) Polecam. A jak będzie ładna pogoda to i Szelment z ciepłą wodą będzie dodatkową atrakcją :)
    Kocham Suwalszczyznę . Moja Mamusia urodziła się w Smolnikach. Też polecam. Widoki bajeczne!

    A sam Tabor do którego wrzuciłas link ma istotnie ciekawy program. Pierwszy raz czytam o Taborze. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam o nim....
    Myślałam początkowo , że chodzi o Spotkanie młodzieży : " Góra Tabor" organizowane corocznie we Władysławowie przez Chrystusowców/ Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej/
  • Jagna, nic straconego - może w przyszłym roku?:wink: choć w przyszłym to ja mam nadzieję, że będziemy mieli znów za małe dzieci albo coś w podobnym stylu:cool:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.