Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

AKCJA RATUJ MALUCHY 2011

edytowano maj 2011 w Polecamy
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Zebrałam na Marszu dla Życia 81 podpisów. Wczoraj poszło w świat :bigsmile:
  • Super Bea@ ze to przypominasz, ja też zbieram w moim mieście:bigsmile::bigsmile:
    ale 20 tysięcy to wciąż za mało a jednocześnie już tak wiele pracy włożone w tą inicjatywę
    napiszcie kto jeszcze zbiera, albo kto by chciał, a może tak mało się pisze na tym wątku aby nie urazić pani Hall?

    u nas jedna mama, opiekunka w przedszkolu wzięła listy chciała zbierać ale DYREKCJA jej zabroniła szok:shocked::shocked::shocked:
  • Ja zbieram:cool:
  • Ja, głos oddałam, z mężem i synem...
  • ho, ho, jaką liczną grupę stanowimy..... ech może reszta działa, ale się nie chwali



    :tongue:
  • No to ja pójdę dalej.
    My też z mężem zbieraliśmy podpisy. Nie była to rewelacyjna liczba, ale zawsze coś. Ziarnko do ziarnka...
    Postanowiliśmy pomóc w inny sposób. Pojechaliśmy do Warszawy, kiedy Elbanowscy składali podpisy w Sejmie (wcześniej umówiliśmy się na FB i telefonicznie). I tam rzeczywiście się przydaliśmy. Trzeba było przenieść ponad 200kg formularzy. Myślałam, że będą tłumy rodziców, ale była tylko garstka, więc każde ręce były cenne. I co? Relacje pewnie widzieliście w TV. Dla przypomnienia:
    3min 25 sek - wypowiedź mojego męża
    idziemy z kartonami
    zdjęcia
    Teraz pozostaje tylko czekać i modlić się, by to coś dało. Chociaż Elbanowscy szykują nową akcję. Zachęcam do aktywności. szczegóły tutaj i tutaj
  • Ja tam posłałem Romana (2005) do szkoły i właśnie otrzymał zgodę.
  • Ależ własnie o to chodzi - żeby to rodzice mogli zadecydować, kiedy posłać dziecko do szkoły. Ja sama chodziłam od 6 lat. Ale o tym zdecydowali moi rodzice a nie minister.
  • ZTCW nauczycielką w tej szkole jest Taw'owa...:wink:
  • I w jednej klasie z Faustyną, Łucją, Kordianem i Klarą.
  • [cite] Ulinka:[/cite]Ależ własnie o to chodzi - żeby to rodzice mogli zadecydować, kiedy posłać dziecko do szkoły. Ja sama chodziłam od 6 lat. Ale o tym zdecydowali moi rodzice a nie minister.
    No nie jestem przekonany czy Elbanowskim o to chodzi bo raczej o to że szkoła jest nieprzygotowana. Możliwe jednak że ludzie się zmieniają...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.