Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kizi refleksje demograficzne

edytowano listopad 2007 w Ogólna
Kizia-futbol 0:5
from kizia blog

Mój mężczyzna bardziej ceni sobie wyczyny Artura Boruca niż to, czego sam mógłby dokonać ze mną w jednej drużynie na murawie łóżka. Serio.
W środę nastawił głośno mecz i przyszedł mnie przytulić. Zrobiło się miło. Ale jak powiedziałam, że nie mogę się uwznioślić przy dochodzących z drugiego pokoju odgłosach ze stadionu i albo jedno albo drugie, wrócił przed ekran komputelewizora grożąc, że jeszcze do mnie zajrzy po meczu.

Nic dziwnego, mnie ma na co dzień, a Celtic gra tylko czasami.

Mam wrażenie, że za niż demograficzny odpowiadają nie tylko źli pracodawcy, ale także sportowy rok liturgiczny, który zaczyna się Małyszem, płynnie przechodzi w Otylię, Kubicę, siatkarzy i siatkarki, by potem na długo zająć się futbolem (jak nie Liga Mistrzów, to eliminacje do Mistrzostw Europy, potem same mistrzostwa, potem to samo z Mistrzostwami Świata) lub jakąś olimpiadą i skończyć się triumfalnym powrotem Małysza.

A "Hotel Babylon", "Brzydulę Betty" i "Gotowe na wszystko" dają tylko raz w tygodniu...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.