Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Kraków] "Mój syn, moja córka -- osoba w domu i szkole" - konferencja

edytowano czerwiec 2011 w Polecamy
Witajcie!
Zapraszam serdecznie na konferencję - szczegóły - poniżej.
Ja będę z Wojciechem, jeśli tylko nic niespodziewanego do czwartku się nie wydarzy.
Pozdrawiam,
k.


KONFERENCJA

â?žMój syn, moja córka â?? osoba w domu i szkoleâ?
Doświadczenia edukacji zróżnicowanej


czwartek, 9 czerwca, w godz. 18.00-20.00
Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN, Ul. Ingardena 4; Aula
Kraków


â?žDoświadczenia edukacji zróżnicowanej. Obawy, nadzieje i rzeczywistość.â? - Paweł Zuchniewicz

â?žIntegralne kształcenie chłopców. Wpływ wychowania na dydaktykę.â? - Piotr Giertych
â?žRozwinąć naturalne talenty. Realizacja założeń edukacji spersonalizowanej w szkole dla dziewcząt." - Katarzyna Dobrzyńska

Prelegenci:
Paweł Zuchniewicz - Dziennikarz, autor wielu książek i reportaży poświęconych Papieżowi Janowi Pawłowi II. Od 25 lat mąż, ojciec trzech córek.
Piotr Giertych - Współtwórca Szkoły dla chłopców â?žŻagleâ? Stowarzyszenia Sternik. Od siedmiu lat zajmuje się wychowaniem i dydaktyką w klasach 0-3.
Katarzyna Dobrzyńska - dyrektor Przedszkola i Szkoły Podstawowej â?žPromienieâ?, matka pięciorga dzieci, moderator Akademii Familijnej.

Prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji e-mailem na adres: konferencja.krakow@sternik.edu.pl
Udział w konferencji jest bezpłatny
www.sternik.edu.pl

Komentarz

  • Dziś słuchałam wywiadu w Radiu Kraków Paweł Zuchiewiczem i była jeszcze jakaś miła mądra pani to ty Kowalowo?

    Niestety Kraków dziś poza moim zasięgiem - a chętnie bym posłuchała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.