Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupujecie NOWE podręczniki?

2»

Komentarz

  • Strach wchodzić w ten wątek...
  • Bonito bardzo ładnie się wywiązuje z terminu.
  • Dostałam box do III klasy z nieprzeczytanych. Wszystko OK.
  • My jeszcze czekamy
  • edytowano sierpień 2014
    nieprzeczytane i profit24 to ta sama firma

    ja chyba zamówię w legolasie - tylko u nich mogę zamówić wszystko dla moich trzecioklasistek - z podstawówki i gimnazjum :P

    a tak swoją drogą - moja gimnazjalistka dostała od sąsiadki prawie wszystkie podręczniki (z wyjątkiem językowych, geografii i religii) - a i tak wydam na nią ponad 300 zł

  • My kupowaliśmy także sąsiadom, więc w trzech księgarniach bez kosztów dostawy.
    Najwięcej w Bookiniście.
  • ja w 
    przy większym zakupie przesyłka gratis
    choć można osobiście odebrać - często na drugi dzień
    wczoraj kurier przytachał 15 kg paczkę ;)
  • UlaUla
    edytowano sierpień 2014
    Sprawdzilam na pakiecie do 3 klasy i Merlin ma w tej chwili w promocji o mniej wiecej 15 pln taniej (Skarby Juka). Na wiekszosc ksiazek maja promocje i jak wyrywkowo patrzylam kilka pln na kazdej pozycji. No i maja jeszcze promocje na zeszyty - zestawy 5 szt. 60, 32 i 16 kartkowych (kratka, linie) przy zamowieniu choc jednego podrecznika za 1 pln. Co prawda okladki "modne" Star Wars itp. ale coz, zamowilam. Nie mam od nich prowizji ;)
  • Ale na merlina czekam juz 10 dni, nie lubię ich, nieprzeczytane są lepsi zadzwonią jak jakiś problen
  • UlaUla
    edytowano sierpień 2014
    Dziele u nich swoje przesylki w zaleznosci od tego ile czasu podaja przy kazdej pozycji. Dzis dzielilam na wszystkich chlopakow , zeby miec oddzielne faktury i na ksiazki, ktore maja byc wyslane 24 h lub 3-6 dni. Te 24-godzinne juz sa przygotowane do wyslania. Ja tez sie kiedys przejechalam, bo czekalam, i czekalam a w koncu okazalo sie, ze czegos tam nie maja. Faktycznie tych nieprzeczytanych nie sprawdzalam, ale w kilku bardziej znanych ksiegarniach a to wcale nie mieli taniej, a to dlugie terminy wysylki. No i jeszcze u nich moge zlozyc wszystkie zamowienia teraz, a zaplacic przy odbiorze (bez żadych doplat za pobranie, odbieram w punkcie), a na dzien dzisiejszy ma to znaczenie ;)
    E. - ja nikogo nie namawiam, ale tak naprawde mam dosć ograniczone zaufanie do roznych świeżych firm.
  • pakiet 2 nasza klasa brałam w empiku z odbiorem w empiku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.