Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sprzedam przyjaciela

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • edytowano czerwca 2015
    Czy powinniśmy zacząć nawalankę o uczłowieczaniu maszyn i przywiązywaniu się do dóbr materialnych ? :P Najlepiej kłótnię bo ktoś samochód nazywa przyjacielem ?
  • a coś więcej?

    w jakim jest stanie, czy wymaga jakiś nakładów, zdjęcia - i dość istotne - skąd odbiór :)
  • Jesteś frankowiczem?
  • @Tomasz, napisz i mi coś więcej prosze :)
  • Jak ktoś zarabia we frankach, to frankowicz.
  • Dzięki @Dorotak, nasz fiat ulysse do nas niedługo jedzie :) ale bardzo dzięki za pamięć :*
  • Tomasz - napisz coś więcej.

    Ile to to pali, jaki stan, czy wymaga nakładów, skąd odbiór itp
  • Przebieg jest dobry, bo jest wysokie prawdopodobieństwo że niekręcony.
    Ściekawości, póki vuntex nie spadnie, wziął kupiec ze Szwycarska, czy ze Rzplitey? Po cle i opłatach to jest w PL ok 11 kzł.
  • Jakby co, to my szukamy jakiegoś 7-osobowego autka, wiec jakby się komuś obiło o uszy... ;)
  • Mamy 6 osobowego galaxy do sprzedania.
  • Więcej może jutro. Jak się dowiem, bo poza kolorem to już nic więcej nie wiem ;)
  • W każdym razie Warszawa.
  • tytul watka brzmi judaszowo.
  • "Przebieg jest oryginalny. Niekręcony z prawdopodobieństwem równym 1"
    No mówię przecież :)
  • @Marsjanka, dopiero teraz mam dane
    Ford galaxy
    Pierwsza Rej maj 2001
    Rej w kraju grudzień 2008
    Silnik 1,9 diesel
    Przebieg 265 850 km
    6 miejsc
    Przegląd do listopada 2015
    Opony letnie i zimowe
  • My sprzedajemy seata alhambrę. Za parę dni będzie ogłoszenie. Rocznik 98, diesel,7 miejsc, dwa zestawy opon, ok. 250 tys. km. Przyjacielem bym go nie nazwała, ale woził bez usterek naszą rodzinkę ponad 4 lata, aż się Szóste nie pojawiło i miejsc zabrakło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.