Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pościel

2»

Komentarz

  • Mam jeden komplet pościeli z adamaszku, piękny i nie do zdarcia, pozostałe to głównie bawełna, flanela, mam kilka z satyny, ale nie przepadam.
  • To dziwne co piszecie, bo gdybym się przyznała do wygotowywania rzeczy lub prasowania to bym się tu wyśmiania ogólnego spodziewała. ;))
  • My dostaliśmy w prezencie poduszki i kołdrę z ikei dlatego z ikei mamy również pościel - te ikeowskie chyba faktycznie mają nietypowe wymiary
    dla dzieci kupilam w intrenecie bawełniane pościele
  • Aha i też staram się prasować bo mam wrażenie że wyprasowane mniej miejsca zajmuje :)
  • tak prasowane mniej miejsca zajmuje,ladniejsze dezynfekuje i ma duzo zalet,ale ja nie prasuje cos by mnie trafilo jak bym miala co dziennie prasowac to samo,nie cierpie nie znosze prasowania,
  • Ja nie prasuję, upraną wieszam na dworzu, schnąc sama się prasuje niejako.
    I zaraz potem zakładam, bo nie mam na zmianę.
  • Ja w suszarce pościel suszę. Nie trzeba prasować. I wysoka temperatura też bakterie zabija.
  • Taka suszarka to pewnie fajna sprawa:) my niestety takiej nie posiadamy. Dobrze, że idzie wiosna i można wywiesić pranie na dwór
  • Ja też nie mam swojej ani pralki, ani suszarki. Mam blokową. Tu jest tak że w kazdym większym skupisku ludzkim typu kamienica jest wspólna pralnia i suszarnia. Czasem jest to ograniczenie spore, bo bywają takie rozpiski z praniem że można prać raz w tygodniu w konkretny dzień albo raz na 10 dni. Ale tu gdzie moeszkam akurat można kiedy się chce. Bo są 4 ogromne pralki isuszarki i duża suszarnia. Jedyny problem to fakt że niekiedy trzeba wyczyścić i odkazić pralkę po syfiarzu jakimś.
  • Pierwszy raz czytam o takim rozwiązaniu - w sumie jak czytam to wygląda na całkiem rozsądne rozwiązanie
  • Podziwiam.
    Prasuję jedynie przed wyjściem,to co konieczne na daną chwilę.
    Na pościel brak czasu.Pranie,przebieranie kilku kompletów to już wyczyn dla pracującej wielodzitnej,uważam.
    Co do magla-nawet nie wiem gdzie takowy się znajduje w mojej okolicy :\">
    no i koszty,też...
    Ale podziam kobiety,które wszystko są w stanie ogarnąć,znajdują czas.
    Ja sie uczę robić co się da,co zdażę,a do reszty "zaniedbań" łapać dystans-trudno.
    Może kiedyś będę mieć błysk,krochmal i uprasowane,ułożone,tak jak mi sie marzy.

    Wracając do tematu-pościel,firany kupuję głównie na allegro-łapię okazje.Króluje bawełna ( baaaardzo rzadko prasowana :P )
  • nie ma sensu prasować czegoś co za kilkanaście godz będzie w pralce ,tak ja uważam bo u mnie wszystko bardzo często ląduje w pralce
  • Ja chcę jedwab!!!
    Prawdziwy jedwab!
    No i jedwabą koszulę nocną. ;)
  • A ja dostałam suszarkę ale musialabym zrobić dziurę w murze na rurę więc stoi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.