Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dlaczego nie warto już słuchać o. Augustyna Pelanowskiego?

2»

Komentarz

  • Ja tam większej różnicy nie widzę między tymi z góry Synaj a tymi katolickimi. Po prostu judaizm był inną religią i inaczej traktował Boga niż katolicy. Żydzi mieli też inne przeznaczenie jako naród i inne okoliczności życia.
  • Szkoda, że kolejny typ chce się lansować na nazwisku Pelanowskiego. Bo się dobrze na YT klika?
    Podziękowali 2maliwiju Monira
  • Sumienia bywają różne.
    Trzymajmy się źródeł 10 przykazań które Bóg wyrył na tablicach Mojżesza.
    Mieszasz Maciek w Piśmie Św 10 przykazań opisano również w księdze Powtórzonego Prawa czyli w 2 miejscach o jakie Ci chodzi ? Wolę tak nie rozmawiać

  • > To jest Twoim zdaniem powód by się wypisać z Kościoła?

    Uważam, że przynależność do organizacji, której kierownictwa się nie akceptuje, przeciwko któremu się szemrze i na siłę wymyśla pretensje - jest hipokryzją. Lepiej zrezygnować.

    Zresztą taka postawa, czyli pozostawanie na łonie Kościoła, którego się nie akceptuje i który się niszczy podważając autorytet hierarchów, została potępiona przez św. Piusa X jako herezja modernizmu.
    Podziękowali 2Polly Katia
  • niektórzy mówią, że był Synem Bożym
  • Słyszałem, że prości ludzie nieznający Pisma Św są zdziwienie, że Jezus byl Żydem może o to chodzi.
    Podziękowali 1Odrobinka
  • edytowano styczeń 2021
    Też nie znam ani jednego katolika który by negował Chrystusa jako Żyda i żydowskiego Mesjasza. A wokół mam raczej prostych ludzi, nieznających Pisma Świętego na wyrywki.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Ten Jezus to rzeczywiście bardzo ... hmm aryjski(?)
  • edytowano styczeń 2021
    .
  • To zależy jaka Maria, było ich w historii wiele.

    Chyba że masz na myśli Maryję, która pobiła rekordy jeśli chodzi o liczbę dzieci urodzonych przez dziewice.
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
     Dzięki mariażowi PiSu i hierarchii oraz Rydzyka kolejne pokolenie młodych ludzi porzuca KK. Showdown.

    T


    To mnie fascynuje. Ten mariaż. Tj., że episkopat nie widzi problemu. Z katechezy pamiętam, chyba w liceum, jak mi mówiono, że dla rozwoju Kościoła optymalny jest stan umiarkowanego prześladowania. To był zwyczajny ksiądz diecezjalny, bez doktoratu.
  • Święta Rodzina jest wzorem dla katolickich rodzin nie ze względu na dzietność.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.