Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Film o Basi - dla Warszawiaków

edytowano listopada 2009 w Polecamy
W niedzielę za tydzień, w kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego (Al. K.E.N. 101) o godz.17:00 odbędzie się pokaz Filmu o Basi
Nie znałam Basi osobiście, ale na rekolekcjach poznałam osobę, która ją znała... i tak poznałam jej historię...
Polecam i zapraszam :bigsmile:

My niestety nie będziemy, bo tego dnia chrzcimy syna (w tym samym kościele zresztą, ale o 13:30, gdyby komuś było po drodze :wink: )

Komentarz

  • Projekcja filmu dziś 0 20.00 w dolnym Kosciele św Anny- sala Bożego Milosierdzia...
  • chciałabym ten film jakoś do nas ściągnąć ;
  • Wanda Joanna dzięki za linka - obejrzałam zwiastun i you tube i jestem wdzięczna Panu Bogu , że są dzielne niewiasty

    ta historia przypomina mi Magdę(pisałam już kiedyś ,że zmarła po urodzeniu piątego dziecka) , i tak jak mówi koleżanka oBasi ,że to była osoba zwyczajna , ale otwarta na Boga
    tak ja widziałam ,że Magda była w takiej zażyłości z Bogiem ,że mogła odejść - to w czym ja się ślimaczę całe życie ona przeżyła w tempie ekspresowym

    no to sobie poryczałam
  • Film o Basi już dostępny!
  • Dzięki Kasiu , oczywiście ryczę strasznie, ale na dziś bardzo mi ten film był potrzebny !
  • Ja też już miałam okazję obejrzeć ten film ,,,,no niestety serducho pęka :-(





  • Film wciąż świeży:wink:
    Muzykę specjalnie do niego napisał.... Michał Lorenc:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.