Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ukarzą Brytyjczyka, bo kochał inaczej

edytowano lipiec 2008 w Polityka
image

Mężczyzna podejrzany o uprawianie seksu z owcą na farmie został aresztowany w płd.-wsch. Londynie. Na miejscu przestępstwa znaleziono też dwie martwe owce. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi do dwóch lat więzienia - donosi BBC.

27-letni mężczyzna został aresztowany w czwartek rano w swoim domu w Dulwich. Sprawa dotyczy molestowania owcy w Botany Bay Lane w Chislehurst w maju i czerwcu.

Świadkowie opowiadają, że Brytyjczyk molestował owcę i potem często zostawiał ubranie. Test DNA pobranego z butów znalezionych na farmie potwierdził podejrzenia policji.

image

Komentarz

  • Ściągał buty?:shocked:
    Zboczek.
  • Może robił to z butem, a nie z owcą, a owce padły z zazdrości. Powinno się dokładnie przesłuchać buta, bo może to był gwałt... :tooth:

    P
  • W sumie to w Brytolii ostatnio zatwierdzili produkcję hybryd jak pamiętam - może to był przypadek działania na własną rękę, a za wymiarem sprawiedliwości stoją zazdrosne laboratoria?

    :fierce:
  • Już widzę te marsze przez centrum Warszawy, na których obok ubranych w kolorowe stroje mniejszości seksualnych będą radośnie pobekiwać owce, ryczeć osły, rżeć konie, o mniejszym drobiazgu na wspominając. Joanna Senyszyn będzie musiała na tę okazję zdjąć swój skórzany kostiumik i zostawić w domu pejcz, żeby nie ranić uczuć "mężów" i "żon" innych ras.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.