Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Forumowicze Dobrej Woli-zrzuta na rower.

13

Komentarz

  • edytowano kwietnia 2012
    Będziemy zbierać tak długo aż uzbieramy.Ja wierzę że wspólnie damy radę.Musi być z osprzętem!!!
  • Też poproszę o numer konta.
  • Będziemy zbierać tak długo aż uzbieramy.Ja wierzę że wspólnie damy radę.Musi być z osprzętem!!!



    No jasne, że tak!!!

    Ja myślę, że wspólnymi siłami damy radę, strasznie się cieszę!!!

  • Ja też poproszę numer konta. Od nas jeden wentyl...
  • Też myślę, że damy radę. Wszak za trzy tygodnie nowy miesiąc to i gotówka się tu i tam pojawi więc można będzie znowu wesprzeć :)
  • Ja liczę, że do końca miesiąca już rowerek będzie 8->
  • Ja liczę, że do końca miesiąca już rowerek będzie 8->
    Koniecznie! na majówki :)
  • Też poproszę o numer konta.
  • Też prosze o numer konta.
  • Podbijam
  • podbijam :-)
  • dużo jeszcze brakuje?
  • no to super
  • może się spłynie :)
  • Agnieszko nie miałam internetu do teraz.  
    Ale zaglądałam Tutaj z telefonu. 
    To super ,ze Julia będzie miała swój wymarzony rower!!Hurra!
    :-*
  • eee, ja puściłam nieco dalej plotę, więc może niedługo będzie drugi :D
    Będziesz wypożyczać ;)
  • Fajnie:) Fajnie:) Fajnie :D
  • ja się nie mogłam dołożyć,przykro mi,ale miałabym wielka prośbę ,jeżeli już zakupicie rower AB to proszę wkleić na stale zdjęcie z Julia tutaj na forum,tak baner,jako symbol wspaniałych ludzi z tego forum
    ^:)^ ^:)^ ^:)^
    mialam cos podobnego pisac, bo naprawde niesamowici ludzie jestescie !!!!
  • Serce rośnie :x

    Alleluja

    :x
  • Ale ekspres! Jestem pod wrażeniem, normalnie mamy potencjał Kochani :D Jakby nam się chciało, to możemy Owsiaka w kosmos wysłać.
  • Wspaniale!!! :)
  • $-) :O

    Nie zdążyłam przelewu zrobić a tu taki numer!!!
    Ludzie, jesteście wspaniali!!!! 
    @};-
  • No i cudnie. Szerokiej drogi!
  • edytowano kwietnia 2012
    Bóg jest niesamowity...no bo że forumowicze to nawet nie mam cienie wątpliwości...
    :D
  • Powinno być raczej:
    forumowicze są niesamowici...no bo że Bóg to nawet nie mam cienie wątpliwości...

    Tak, tak JESTEŚCIE NIESAMOWICI!
  • Origami czy miałbyś coś dla mojej Anki pozyczyć- niedługo 8 lat, czyli 20 cali powien byc ok wprawdzie na komunie w maju ma dostać nowy, ale dzisiaj płakała ze wszystkie dzieci jeżdżą a ona nie
  • Jestem pod ogromnym wrażeniem,wzruszona niesamowicie.Dziękuję wszystkim którzy w jakikolwiek sposób wsparli akcję,czy to modlitwą czy pragnieniem czy datkiem.Dobro do nas powróci.
  • edytowano kwietnia 2012
    @AB, koniecznie zdjęcie Julii roześmianej na rowerze chcemy niebawem zobaczyć :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.