Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Loteria Fantowa

edytowano czerwiec 2011 w Pomagajmy sobie
Kochani Forumowicze.
Pisalam juz wiele razy o mojej kuzynce Renacie chorej na raka. Nie mogę Jej inaczej pomóc,jak tylko zorganizować Imprezę gramy dla Renaty.
Jest już kilka atrakcji(koncert Kamila Bednarka,licytacje,loteria fantowa,wata cukrowa,zamki do skakania,trampoliny,kucyki,malowanie buziek dziecięcych).
Potrzebuje jeszcze troche rzeczy,które można by przeznaczyc na Loterie.Moga byc to drobiazgi(używane tez),albo troche bardziej wartościowe rzeczy(na aukcję)
Jeśli ktoś mógłby pomóc,bardzo proszę o kontakt:mikus230@poczta.fm
Poniżej link do Bloga Renaty

http://blogiemwraka.blogspot.com/
«13

Komentarz

  • Hej
    Mam już:
    Plakat z podpisami aktorów
    2x2osobowe zaproszenie do teatru (voucher), które wymienić można na dowolny spektakl
    Płytę ze spektaklu z podpisami aktorek
    I kombinuję dalej, może się coś jeszcze uda
    :bigsmile:
  • Jestem w szoku,bo napisałam wiadomość do Posła Filipa Libickiego na FB(jakąś godzine temu) i przed chwilą do mnie zadzwonił i umówiliśmy się na wtorek!!!!!!!!!!

    AAAA!!!!!!!!!!!!!!
  • Ja tylko powiem, że Mikuś rozkręciła i zorganizowała taaaaaką imprezę, ze hej.
    Nie macie pojecia, kogo zaangażowała i ile już zrobiła-ma dziewczyna dar, nie ma co.
    I media poruszyła, i były reportaże w tv-lokalnej i ogólnopolskiej.
    Taka jedna Mikuś-a tyle ludzi wciągnęła
    I zebrano już duuużo pieniążków.

    Mikusia-nawet nie wiesz, jak jesteś wielka :rainbow::heartsabove::rainbow:
  • :clap::clap::clap:
  • Poryczałam się ze szczęścia...
  • Ja to bym chciała Szefa przekonać, żeby np. wpłacił 1% swego miesięcznego dochodu... ehh
  • Dodam jeszcze, ze Renata wyleciała już do Chin na terapię, jedyną szansę uratowania życia.
    A wcale się nie zapowiadało, ze sie uda(finansowo)
  • Może się, Kochana, powinnaś czymś takim (organizacją tzw. eventów) zająć zawodowo, co? Bo talent ewidentnie masz.

    Brawo!
  • no właśnie już to jej proponowałam :bigsmile:
  • Mikus, dokąd mam wysłać? na twój adres, czy od razu do mamy?
  • Może lepiej do mamy.Ja tam też musze dojechać.Nie wiem jeszcze jak,bo na T. nie mogę liczyć.Nie wiem,jak sie zabiorę,ale nic to.

    Wiecie,co? Tak mi sie zdaje,ze tylko w tym przypadku mi sie udaje,bo to bardzo bliska mi osoba.Nie wiem,jak to jest...
    Czuje powołanie do takiego działania.Gorzej,jak rachunek telefoniczny przyjdzie...
    Jak to cudownie pomagać.Ja otrzymałam tyle razy pomoc...
    Nie wiem,czy mam podać adres do DPSu?(z nazwiskiem Mamy)
  • tak myślałam, bo włąsnie przed Tobą też droga.

    postaram się najpóźniej do środy wysłać
  • Bea,odpisze jutro,ok? Oczy mi płaczą.Nie bardzo moglam przeczytać.
    Z wrażenia troche zaczęłam sie trząść(dawno tego nie było).Chyba musze sie położyć.
  • A kiedy ten festyn?
  • Festyn 10tego lipca.
    Dzis byłam w wydawnictwie św.Wojciecha,Cim Poznań,w kilku sklepach...
    Jest ok.Balam sie troche,że nie dam rady po porannych przejściach,ale było dobrze
  • dzielna dziewczynka:bigsmile:

    ja ci powtarzam, ty się tym zajmij zawodowo:bigsmile:
  • Fundraiser Mika. Konkurencja dla Gnyszki :wink:
  • Gdyby nie pomagający,to byłaby du...pa...

    Jak to wróżbita Maciej mówi: ja wiem,że Wy wiecie o co chodzi:wink::wink::bigsmile::bigsmile::heartbounce::heartbounce::heartbounce:
  • ladna data, ten 10 ;).
    Powodzenia, trzymam kciuki!
  • Jutro lecę na spotkanie z Libickim(godz 10),pomodlicie się??
    Mam stresa,bo nie wiem,jak sie zachować...
    Prosta jestem,boję się że sie rozbeczę(ze wzruszenia)
  • [cite] tymka:[/cite]ladna data, ten 10 ;).
    Powodzenia, trzymam kciuki!

    Jakaś rocznica miłosna??
  • no to bedzie pierwszy moj dzien jako zony! :)
  • Gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
  • Mikuś, jak spotkanie???
  • Super!Poszłam ze Stasiem,wcześniej tłumacząc Mu po drodze,dlaczego Pan Poseł bedzie na wózku...Młody zachował się wspaniale,o nic nie pytał)))
    Pan Poseł przyjedzie na festyn osobiście i przywiezie trochę gadżetów z podpisami polityków.
    Później poszliśmy jeszcze do Opery i stamtąd dostaniemy różne plakaty i płyty z podpisami artystów.Byłam też w dwóch sklepach po odbiór rzeczy na loterię.Dostałam paczkę od Tymki(dwa wieeeelkie obrazy i 48 par kolczyków hand made).TYMKA,DZIĘKI!!!!!!!!!
    Mam tylko problem z tym,że lokalne sklepy nie pomagają.Mamy mało soków,napojów,i pakowanej żywności dla dzieci(paluszki,itp).I tu nie wiem,jak zadziałać.
    Nie wiem też,jak ja to wszystko przewiozę...
  • NA KONCIE RENATY JEST 84% POTRZEBNEJ KASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.