Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

15254565758

Komentarz

• a jakieś skutki uboczne wasze dzieci miały? Biegunka, wymioty?
  • My nie mieliśmy działań niepożądanych 
    @andora Ty szczęściaro! Wyjedziesz a mąż steryliadę zrobi... :smiley: 
    Podziękowali 3andora Katia madzikg
  • zrobi, jak sam stwierdził to dobrze ze wyjeżdżamy bo nikt mu nie będzie przeszkadzał. On jest dobry w takiej ogólnej sterylizacji. A mi to słabo idzie wiec dobrze sie składa. 
    Podziękowali 2Skatarzyna wielorybek
  • kros mnie jeszcze pocieszy ze zentel nie miał skutków ubocznych? Najbardziej sie boje biegunki w pociągu. Ale daliśmy jej dzisaj o 19, a wyjedziemy o 11. to juz chyba po owsikach będzie co? Ja generalnie mam wątpliwości czy dobrze ze ja odrobaczylam, bo poza tym ze te owsiki faktycznie ma to objawów nie miała. Morfologia wzorowa, przybiera ładnie, ładnie je, ostsnio była chora w styczniu. Moze ona sie dobrze z tymi paskami dogadywala. Nawet dobrze zaczęła spać.
  • U nas tez żadnych skutków,  no może taka porzadniejsza kupa i tyle. 
  • U nas nudnosci i bole brzucha. Ale to nie owsiki.
  • A te wymioty to po jakim czasie?
  • yz ye nudnosi?
  • @Andora, Ty po hiszpańsku czy jak ;)
    Podziękowali 2andora wielorybek
  • Nie panikuj, w pociągu tez są toalety.
  • @andora-następnego dnia,ale do wytrzymania,bez wymiotów.
  • U nas wszyscy przeszli bez objawów a mi było mdło. Po pyrantelum.
  • Dawno mnie tu nie było. 

Czy są tu jeszcze robione zbiorowe zamówienia na Nitazoxanide?

Bom zainteresowana.
  • Ja tez zainteresowana  ;)
  • U nas bez żadnych skutków ubocznych po zentelu
  • edytowano wrzesień 2017
    .

• Słuchajcie,  moi wczoraj byli u pediatry i jest podejrzenie robali. Mamy zrobić morfologię ale najprawdopodobniej podczas najbliższej pełni czeka mnie steryliada. W związku z tym czynię przygotowania i tak mi się nasunęło parę  pytań.
    1. Czy może mi się na coś przydać funkcja odświeżania parą w pralkosuszarce? Da radę zastąpić pranie czy lepiej się przemeczyc o prac?
    2. Męża też mam potraktować lekiem? Bo domyślam się że jako matka karmiąca odpadam z tej imprezy i córka półroczna też?
  • Zależy od robali, jak glista to kto może ten bierze, ja bym wzięła karmiąc pyrantellum w dawce wg ulotki na glisty, nie zabija larw, słabo działa na dorosłe egzemplarze ale coś tam może usunie. Pranie na 60 stopni, a co się nie da tak, to przeprasować. Resztę karcherem dla dobrego samopoczucia. Niemowlak się raczej glistą nie miał jak zarazić, ale bywa i tak.
    Podziękowali 1Pietruszka
  • Ozimek twierdzi ze glista nie zarazimy sie nawet przez... nie dokoncze:) tylko przez zjedzenie jaj z ziemi na czyms nieumytym
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Człowiek od człowieka nie, ale może być tak, że cała rodzina jadła jaja z ziemi na czymś nieumytym..niemowlak na cycu to nie jadł. Steryliada przy gliście dobrze robi na psychikę :) przy owsach niestety już nie ma takiej mocy na umysł bo trzeba w kółko i w kółko a łone wracają.
    Podziękowali 1wielorybek
  • Czy ktoś może zamierza robić jakieś zamówienie na chinesemedicine? Muszę coś tam kupić .. i tak szukam chętnych do wspólnego zakupu ;)
  • Dziś pełnia, można się odrobaczac  :)
    Podziękowali 1Basja
  • Może ktoś mi powiedzieć z jakiej strony można zamówić leki na odrobaczenie i czy jest coś jeszcze lepszego niż nitazoxanide? 
  • Najpierw sprawdziłem na sobie we  wrześniu, a w listopadzie podałem całej rodzinie. Efekt naprawdę przerósł oczekiwania: generalnie jemy mniej i zdrowie mamy lepsze. Nie tylko robi porządek z obcymi, ale ogólnie poprawia funkcjonowanie układu trawiennego.
    https://doktor-natura.info.pl/obce-wirusy-grzyby-bakterie-pasozyty.html#CHUAN_LIAN_ZI

Podziękowali 1mamababcia
  • Czy jest ktoś kto się dodzwonił w ostatnim czasie do lab w Stalowej Woli? Albo może istnieje inne równie wiarygodne miejsce, gdzie można zrobić badania? Do S.W.nie mogę się za nic dodzwonić a ostatnie info o wysyłaniu próbek do badań mam sprzed dwóch lat :(

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że mamy glistę albo i co gorszego. Jak sobie zaczęłam robić listę dolegliwości mniejszych lub większych dzieci, to jestem pewna, że mamy znów bogate życie wewnętrzne a pyranthelum nie wybil wszystkiego. 

A, i pożyczę w Gdańsku mop parowy...
  • Nikt nic? Nie mogę się dodzwonić do tej Stalowej Woli...:(
  • wiesz @dorotak ale nawet w Stalowej Woli większe prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie niż że wyjdzie - jeśli robale są :-)
  • @Dorotak a z kropli krwi? Może ktoś bardziej obeznany wypowie się wtemacie?
    Podziękowali 1Dorotak
  • Być może. Ale muszę spróbować, jak wyjedzie to jest szansa że przekonam pediatrę do wypisania recepty na zentel. Inaczej nie przekonam wcale...
    Podziękowali 2blaekie Aneczka08
  • Aneczka08 powiedział(a):
    wiesz @dorotak ale nawet w Stalowej Woli większe prawdopodobieństwo, że nie wyjdzie niż że wyjdzie - jeśli robale są :-)

Aneczka08 robilas tam badania? Czy tak sobie piszesz?
    Ile razy widziala objawy u ktorejs z córek tyle razy mi wychodziła glista w wynikach. Pani nawet przez telefon mówi czy duzo czy mało. Wysylalan 3 razy obu córek, jednej wyszlo dwa razy ze jest drugiej raz. Zgodnie z moimi podejrzeniami.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.