Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Masoneria polska 2012"

2

Komentarz

  • ja pierdziu...
  • Gregorius - a ja Ci mówię - będziesz w Niebie sam ;)
  • edytowano sierpień 2012
    Na jakiejs sali? Publiczny pogrzeb z masońskimi honorami to też obrzęd masoński.
    Czyli był na pogrzebie i nie wyszedł, gdy oddawano masońskie honory (?) i mówisz, że za to ekskomunika? @-)
  • edytowano sierpień 2012
    Dzisiaj (22.08, środa)
    w tv TRWAM godz.18.00: St. Krajski Masoneria przeciw Polsce i Kościołowi

    i w RM godz.21.40: Rozmowy niedokończone: Masoneria przeciw Polsce i Kościołowi
  • nie oglądamy, na Eucharystii byliśmy karmić się Słowem i Ciałem Pańskim, wielbić Maryję Królową
  • za dużo bab na forum to gorzej niż wojna
  • ale na tym wątku dominują faceci, baby na Msze latają :)
  • na tym wątku dominują kłótnie ;) niepotrzebnie
  • @WojtekZet a na marginesie oglądałeś?, bo jak nie, to za 40 min. masz jeszcze szanse posłuchać. Ja, zwyczajowo o tej godzinie będe juz spać...
  • nie, tak od środka to nie ma sensu, lepiej później odsłuchać, znaczy się proszę o linka jak będzie :)
  • chyba, że faktycznie w RM włączę
  • edytowano sierpień 2012
    słuchajcie, słuchajcie! 
    http://www.radiomaryja.pl/
    bardzo ciekawe rzeczy opowiada :))
  • Już po północy, a oni dalej wałkują temat:

    http://www.radiomaryja.pl/

    No niech mi tylko któs spróbuje na tym forum powiedzieć, że uwielbia słowo mason, bo tym słowem można wszystko wytłumaczyć.
    ~X(
  • No teraz to na pewno ktoś złośliwie spróbuje ;)
  • no... ja... i teraz czekam na "łyse" foto Agnieszki63
  • A nie może być moje w zastępstwie ;)
    A tak poważnie najwyraźniej trzeba temat zacząć wałkować spokojnie od początku:
     1. Czy masoneria istnieje ?
     2. Czy masoneria działa ?
  • odp na oba pytania jest twierdząca, schody i różnice zaczynają się dalej:
    3. Kto jest masonem
    4. Czy działanie zbieżnie z interesem masonów już ustawia delikwenta jako aktywnego, świadomego i "funkcyjnego" masona
  • Co do punktu 4 rzeczywiście takie postawienie sprawy może utrudnić dotarcie do prawdy. Tzn. jeżeli coś jest za proste, to trzeba się nad tym jeszcze raz zastanowić.
  • 3. Kto jest masonem

    To chyba dość proste: każdy kto jest członkiem organizacji masońskich i paramasońskich
  • a gdzie są publikowane listy członków? o to się właśnie rozchodzi, że powiedzieć o kimś mason jest łatwo, a nikt "legitymacji" nie widział
  • Rozmowy Niedokończone - Masoneria przeciw Polsce Kościołowi oraz Telewizji TRWAM
    http://gloria.tv/?media=324765
  • a gdzie są publikowane listy członków? o to się właśnie rozchodzi, że powiedzieć o kimś mason jest łatwo, a nikt "legitymacji" nie widział
    Wiesz, jak u kogoś widzę w klapie marynarki znaczek "Lions Club" albo "Rotary Klub" albo "Kiwanis" to wiem, ze jest co najmniej sympatykiem organizacji paramasońskich
  • Pieronek nosi takie znaczki w klapie? Czy przy Krzyżu?
  • Wiele paramasońskich i masońkich organizacji ma przykrywkę org. charytatywnych.
  • A moim skromnym zdaniem jedna z najlepszych  książek na temat (wiele odnośników, dokumentów, powiązań) to:

    image

  • 4. Czy działanie zbieżnie z interesem masonów już ustawia delikwenta jako aktywnego, świadomego i "funkcyjnego" masona
    W ścisłym znaczeniu taki człowiek oczywiście jeszcze nie jest masonem, bo nie nalezy do organizacji - ale masoni bardzo się z takich ludzi cieszą i ... śmieją.  Nazywają ich "pożytecznymi idiotami"
  • edytowano sierpień 2012

    KIWANIS

    jest to światowa organizacja dobroczynna, (...) której celem jest zmiana świata na lepsze dla
    wszystkich, a w szczególności dla każdego dziecka
    Och, bo zemdleję z wrażenia! Jacy wspaniali, bezinteresowni, i kochają dzieci!!! No jak takim nie wierzyć!!!?
    ...
    Nie zapominajmy, że szatan jest ojcem kłamstwa i jego sługusy to też kłamcy; a taka działalność dobroczynna to nie tylko "częsta przykrywka" ale wręcz modus operandi - czyli trochę dobrego na pokaz, i duuużo złego po cichu, po kryjomu... Bardzo charakterystyczny schemat. W każdym razie tak robią te organizacje masońskie, które działają jawnie (bo regularne loże są często tajne i tyle), czyli różne kluby, towarzystwa, fundacje, itp., etc. ...
    Potrafią być na tyle prefidni, że sponsorują wybrane katolickie (sic!) dzieła, po to by się uwiarygodnić. Sponsorują regularnie, choć oczywiście z umiarem - bo prawdziwa kasa idzie na co innego...

    Notabene, jest np. w Polsce taka znana "Orkiestra" która z wielkim szumem zbiera "kasę na dzieciaki", a potem demoralizuje młodzież na wakacjach... 
  • Wandeal, a co powiesz o firmie Procter&Gamble. Jakiś czas temu było ogłoszone, że część swoich pieniędzy przekazują na satanistów. Ja od tego czasu bojkotuję ich wyroby. Zastanawiam się jednak, cz to prawda. Nie próbuję tego kwestionować, bo mówił o tym ksiądz, który się zajmuje zagrożeniami duchowymi. 

    Inny ksiądz powiedział, że firma Nestle sponsoruje rynek aborcyjny. I znów się zastanawiam, czy mój bojkot jest słuszny. 
    Może ktoś coś wie?
  • Wandeal, a co powiesz o firmie Procter&Gamble. Jakiś czas temu było ogłoszone, że część swoich pieniędzy przekazują na satanistów. Ja od tego czasu bojkotuję ich wyroby. Zastanawiam się jednak, cz to prawda. Nie próbuję tego kwestionować, bo mówił o tym ksiądz, który się zajmuje zagrożeniami duchowymi. 

    Inny ksiądz powiedział, że firma Nestle sponsoruje rynek aborcyjny. I znów się zastanawiam, czy mój bojkot jest słuszny. 
    Może ktoś coś wie?
    ja bojkotuję Nestle, coś było... teraz nie pamietam dokladnie co, ale jak znajde to napisze
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.