Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

sowa - naszyjnik

1246719

Komentarz

  • @Greg, jesteśmy na szermierce :). Ale trzeba robić naprawdę bardzo dużo ćwiczeń korygujacych, karate jest dużo bardziej ogolnorozwojowe (ja trenowalam).

    Żadne z moich dzieci nie poszło w sztuki walki, pomimo mojego namawiania (tylko szermierka i tenis)
  • Ale Marcelina, tak samo jest z joga jako ćwiczeniami. Wy naprawdę wierzycie w otwieranie czakramow?
  • edytowano październik 2012
    Całe zwyciestwo złego jest w tym by się ukryć. By pokazać, że zło jest dobre.

    Egzorcyści widzą więcej...

    A czemu mam ryzykować sobą lub dziećmi?
  • edytowano październik 2012
    Ja wiem, że się powtarzam, ale na liście przytoczonej przez @Sawia jest
    szybkie czytanie
    zabiegi na fantomach organów i matrycach
    Jeżeli ktoś byłby tak miły i wytłumaczyłby mi zagrożenie wynikające z tych punktów, to byłabym wdzięczna.
  • @Fabulosita

    myślę, ze po prostu musisz pogrzebać w temacie, poczytać i szeroko (dużo szerzej niż tu ktoś wspomni) wejść w temat i zrozumieć istotę.
  • @Anka - skoro joga jest na liście zagrożeń to warto ryzykować? Co zyskasz? A co możesz stracić?
  • Jaki symbol? Sowiecki? Pentagram to przeciez na odwrót jest (o trampkach pisze)
    No właśnie. Niekoniecznie

    Z tym, że ja się zastanawiam czy tę gwiazdę na butach można utożsamiać z pentagramem.
    Moja córka ma takie buty. A ja mam dylemat...
  • @Marcelina: negatywne zdania x. Sergiusza i sostry Michaeli na temat judo Cię nie przekonały?
  • @Savia, zyskam dobre samopoczucie i dobre rozciągniecie :).

    A lęk, paranoja, ze zły moze tkwić nawet w gwiezdzie na butach?

  • edytowano październik 2012
    @Sawia Zapytałam o to na innym forum, mam już odpowiedź, dziękuję.
    A o szybkim czytaniu znalazłam to...http://www.rozmawiamy.jezuici.pl/rozmawiamy/forum/109/n/3349
    tak...fajnie napisane.

    @Dorunia ;)
  • Anka, rzecz w tym, że ja nie mam do końca wyrobionego zdania o tych conversach. Ale ktoś mi na to też zwrócił kiedyś uwagę. Nie mam jednak jednoznacznej odpowiedzi...
    Na przyszłość po prostu nie kupię...
  • @Savia to jak z tym wf-em jest? Twoje dzieci chodza, czy nie?
  • @wszyscy, to te czakramy istnieją, przepływ takiej, a nie innej energii? Sorry, ale kto tu się otworzył na działanie złego?

    Właśnie na kręgosłup ćwiczenia jogi są bardzo dobre. Moze dobre samopoczucie to objaw opętania? Lepiej być cierpiącym, niezadowolonym i lękliwym, rozumiem, ze taki powinien być porządny katolik?
  • @Anka: nikt nie twierdził, ze wiara w Chrystusa jest łatwa i przyjemna. Raczej On sam przepowiadał cierpienia z tego powodu.
  • Ale nie namawiam na jogę, jest pilates. Tez dobrze działa. Choć już tez słyszałam, ze przez to, ze są tam ćwiczenia na rozciąganie jak w jodze, to tez moze czaic sie w nim diabeł.
    Najlepiej moze w ogóle sie nie rozciągać?
  • o jodze jest troche w tej pozycji: image
  • @Anka: nikt nie twierdził, ze wiara w Chrystusa jest łatwa i przyjemna. Raczej On sam przepowiadał cierpienia z tego powodu.



    Greg, ale czy mówił, ze mamy sie bać wszystkich i wszystkiego i wszędzie doszukiwać się zła?

    Czy radość, szczęście są złe? Bo czasem odnoszę wrażenie, ze tak.
  • ale joga ma konkretny cel duchowy, po to powsatała. i ten cel jest niekompatybilny z Chrystusem. Dlatego joga jest zła.
  • Oho to się porobiło.
    Wszędzie zło, trzeba uważać na wszystko.
    Motylki, sówki , bursztyny - strach po plaży spacerować z dzieckiem bo a nuż zechce pozbierać kilka na pamiątkę ;), o muszelki strach nawet zapytać .

    Skąd pewność, że garnki, które mamy w domu, których używamy codziennie, nie są tchnione złymi mocami?
    Może, ktoś kto je wytwarzał ( Chińczyk ) tchnął nieco zła w kawałek metalu, bo miał gorszy dzień/bo ma mało płatną pracę/bo miał fartuch w motylki .?

    A może należy uważać bądź nie używać żadnych rzeczy produkowanych w Chinach, wiecie buddyzm, taoizm.
    Może należy wyzbyć się chińszczyzny z naszego otoczenia, lepiej chuchać na zimne.
    Potem to już lepianka, poletko, jakieś zwierzę , tylko jak pozbyć się pohukującej sowy czy motyla przelatującego nad naszymi głowami, przecież tak szybko przelatuje, że nie można zobaczyć czy to był akurat ten "dobry" czy też ten "zły"

  • Ale są ćwiczenia jogi, dostosowane do rożnych sportów, wyselekcjonowanych ćwiczenia no dla biegaczy, czy osób z problemami kręgosłupa. Mi
  • Anka: to są cele wtórne. pierwotny cel jest celem duchowym
  • Małgorzata - pentagram jest z kresek. Na butach jest gwiazda.

    Maciejka - moje chodzą na wf i grają w nogę, w kosza, rzucają piłką lekarską, biegają.
    @Savia, zyskam dobre samopoczucie i dobre rozciągniecie :).

    A lęk, paranoja, ze zły moze tkwić nawet w gwiezdzie na butach?

    Anka - czemu od razu czujność nazywać lękiem? Ja widzę, że to Ty się denerwujesz...
  • Cel ćwiczeń jest taki, jaki ja mu nadam.
  • @Savia, pewnie od tej gwiazdy na butach... Nie mówiąc o jodze, na która jeszcze nie chodzę ;)
  • Zajęcia na w-f to nie tylko gra w kosza, siatkę, rzuty piłką lekarską.
    Dzieci przed zajęciami mają rozgrzewkę, muszą się porozciągać ;)
    A od rozciągania do jogi , jeden krok ;)
  • Uwaga! Drastyczne: sowa z bursztynu z zatopionym motylem (?)

    image
  • edytowano październik 2012
    ANKA: @Greg, jesteśmy na szermierce :). Ale trzeba robić naprawdę bardzo dużo ćwiczeń korygujacych, karate jest dużo bardziej ogolnorozwojowe (ja trenowalam).

    Żadne z moich dzieci nie poszło w sztuki walki, pomimo mojego namawiania (tylko szermierka i tenis)



    Joga i karate działają ogólnorozwojowo, łacznie z duchem. Ducha tez rozwijają, niestety, w niewłaściwym kierunku
  • Cel ćwiczeń jest taki, jaki ja mu nadam.
    No cóż,, duchowni i doświadczeni egzorcyści twierdzą co innego. Bo jeśli tak by było jak mówisz to mogę się zabawić w czarną mszę i profanację Najśw. Sakramentu bez konsekwencji duchowych. W końcu mogę nadać temu cel jedynie zabawy.
  • Mam w ogóle wrażenie, ze rozciąganie ma swoje źródło w jodze... Ja bym z tego wf jednak zrezygnowała.... ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.