LICEUM-PODRĘCZNIKI

123468

Komentarz

• Znajoma szuka podręczników do historii do liceum- ale starych, sprzed czasów gimnazjum. Ktoś może ma?
  • Ja mam z tej serii: http://www.podreczniki.edu.pl/index.php?p559,historia-1-sredniowiecze-wsip-podrecznik-do-liceum-czteroletniego-stary-system

- historia 1 średniowiecze
    - historia 2 dzieje nowożytne
    - historia 3 dzieje nowożytne i najnowsze 1815-1870 oraz II część 1870-1939.

mam tez kilka książek ze starego systemu z polskiego coś z nauk ścisłych.
    książki używane :)
    Jeśli będzie zainteresowana, chętnie sprzedam. cena po 10 zł za sztukę + wysyłka - odbiór osobisty ewentualnie z Poznania. Szczegóły poproszę na priv.

Podziękowali 1AB
  • przekazałam, jak się czegoś dowiem napiszę ;)
  • Poszukuję podręczników do 2 klasa do technikum
  • Trochę z innej beczki, polecacie jakies tytuły podręczników do ED do liceum?
    dziewczyny pochodziły trochę po ksiegarniach, ale nic nie znalazły i  trudno sie zdecydować, co kupić. Oczywiście, jak ktos ma "wyrośnięte", to chętnie przyjmiemy, do pierwszej.
  • Ja mogę polecić tylko źródło, w którym zaopatrzyliśmy w tym roku Stasia w używki do pierwszej (komplet nowych do LO do cenowy kosmos): Aleja Jana Pawła II 9. Mają też chyba opcję kupna online: http://www.podreczniki-marmag.pl/uzywane-podreczniki
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Trochę z innej beczki, polecacie jakies tytuły podręczników do ED do liceum?
    dziewczyny pochodziły trochę po ksiegarniach, ale nic nie znalazły i  trudno sie zdecydować, co kupić. Oczywiście, jak ktos ma "wyrośnięte", to chętnie przyjmiemy, do pierwszej.
    Jak chcą dobrze zdać maturę z przyrodniczych to obowiązkowo zbiór zadań Witowskiego. Z matematyki Pazdro podobno ok. Z niemieckiego do gramatyki repetytorium Bęzy.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Mam jakieś podręczniki do pierwszej klasy ale moim zdaniem szkoda kasy na przesyłkę bo są beznadziejne ale jak chcecie jakieś to pisz.
  • Moje na matematyce korzystały ze zbioru Kiełbasy. Wszystkie po kolei były w mat.fiz.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • @Skatarzyna , jak biologia, to polecam Lewińskiego, z Operonu 
    https://www.olx.pl/oferta/anatomia-cytologia-molekularne-genetyka-operon-lewinski-gratis-CID751-IDmewJ2.html
    Szczegółowo, ale bd tłumaczone. My jako wybiegany biol-chem z tego tłukliśmy. Ale nawet, jak ktoś nie z tych kierunków zainteresowań, to warto.
    k.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • edytowano wrzesień 2017
    Ewasz powiedział(a):
    Moje na matematyce korzystały ze zbioru Kiełbasy. Wszystkie po kolei były w mat.fiz.
    To jeszcze ja się na tym uczyłam do matury. U nas wtedy to był najlepszy materiał do nauki. 
    E: też bylam w mat-fiz i z maturą z matmy poszło bardzo dobrze, a nic innego nie przerabiałam z podręczników 
  • Wyciągam wątek, bo poszukuję następujących pozycji:

„Spotkania z kulturą”, wyd. Nowa Era

„TO JEST CHEMIA”. Klasa 1, liceum.

"Odkrywamy na nowo" wydawnictwo: OPERON

"Oblicza​​Geografii​",​​wydawnictwa​​Nowa Era​- zakres podstawowy, 1kl LO.

Może komuś zalega i chciałby odsprzedać? A może ktoś mógłby pożyczyć do lutego?

• coś syn ma zaraz sprawdzi @Katarzyna ;
    Podziękowali 1Katarzyna
  • ja chyba mam i mogę oddać chemię i geografię ale muszę na córkę poczekać
    Podziękowali 1Katarzyna
  • czy ćwiczenia z chemii potrzebujesz? a książki mogę pożyczyć do czerwca
  • Jak są ćwiczenia, to młodzieniec chętnie i w ćwiczenia popatrzy. Ale to nie konieczne. Podręcznik musi mieć. Mogę odesłać, jak tylko zda egzamin, a planuje zdawać w lutym.
  • Niestety @Katarzyna córka oddała koleźance.Mamy podwójnie "To jest chemia"2 dla rozszerzenia.Mogę wysłać jakby co.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • zobaczę jutro czy mamy coś z tego podwójnie; moje córki tak intensywnie nieużywają podręczników, że jeśli mam 2 to 1 mogę pożyczyć...
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Poszukuję dla córki podręcznik do fizyki "Z fizyką w przyszłość" część 2, zakres rozszerzony + zbiór zadań. Wyd. WSiP i Zamkor, Fiałkowska, Sagnowska, Salach.
    Ktoś coś?
  • @anulaczarnula jak nie znajdziesz przypomnij sie po weekendzie. Bede mic dosteo do starych podrecznikow moich dzieci, to sprawdze.
    Podziękowali 1anulaczarnula
  • Chociaz...szanse marne, bo to zakres rozszerzony.
  • @Małgorzata32 przypominam się z tym podręcznikiem do fizyki.
  • Juro zobacze.
  • ok dzięki
  • @anulaczarnula niestety...
    Preszukałam zasoby.
    Owszem mam ten podrecznik, ale tylko 1 czesc.
    :(
    Podziękowali 1anulaczarnula
  • Dzięki @Małgorzata32 za szczere chęci :-) 
  • sprzedam:
    1. "Biologia na czasie", podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres podstawowy, E. Bonar, W. Krzeszowiec- Jeleń, S. Czachorowski, nowa era- 12zł
    2. "Odkryć fizykę", podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres podstawowy, M. Braun, W. Śliwa, nowa era- 12zł
    3. "To jest chemia" podr.dla szkół ponadgimn. zakres podstawowy, R. Hassa, A. Mrzigod, J. Mrzigod, nowa era- 8zł
    4. "Informatyka nie tylko dla uczniów", podręcznik, zakres podstawowy, szkoła ponadgimnazjalna, E.Krawczyński, Z.Talaga, M. Wilk, PWN- 18zł
    5."Bez paniki!", podręcznik, zakres podstawowy, szkoła ponadgimnazjalna, M.Borowiecki, Z.Pytasz, E.Rygała, PWN- 18zł
    6. "Przedsiębiorczość na czasie", podręcznik,szkoła ponadgimnazjalna, K.Garbacik, M.Żmiejko, PWN- 18zł
    7. "Oblicza geografii", zakres podstawowy, R.Uliszak, K.Wiedermann, nowa era- 10zł
    8. "Język polski część 1", seria "Odkrywamy na nowo", operon, J. Kusiak- 12zł

• "Biologia na czasie", podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, zakres podstawowy, E. Bonar, W. Krzeszowiec- Jeleń, S. Czachorowski, nowa era- 12zł

"Oblicza geografii", zakres podstawowy, R.Uliszak, K.Wiedermann, nowa era- 10zł

Te dwie pozycje będą mnie chyba interesować.

• Ja mam natomiast całą serię rozszerzonej historii "Zrozumieć przeszłość"

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.