Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Brakuje mi...

1356721

Komentarz

  • Co ja bym dała za wannę, możliwość zamknięcia się w łazience i spokojnego poczytania podczas odmiękania.
    Bardzo brakuje mi wanny w domu.

    Czwarta, gdy po raz pierwszy zobaczyła u teściów wannę napełnioną wodą, krzyczała radośnie : basen, basen! ;)

    Nigdy nie zapomnę, jak u moich dziadków ze strony mamy kąpano nas w olbrzymiej, żeliwnej wannie stojącej w kuchni ( na "co dzień" miała dopasowaną drewnianą pokrywę obitą ceratą i robiła za coś w rodzaju podręcznego blatu) Woda ciurkała z gazowego piecyka przez mosiężny kranik, a para wzmagała aromat kiełkującej cebuli w siatkowym koszyku przybitym nad wanną. I pachniało śliwowicą, którą pędził dziadek w dwóch wielkich balonach na kuchennej antresoli. I sobotnimi plackami smażonymi przez babcię.
    Małym kozikiem mogłam sobie strugać stare szare mydło i łowić strużyny w durszlak. Albo dziadek puszczał mi jabłka na wodę, a ja byłam krokodylem, który je próbował upolować.
    Kurczę, w niej nauczyłam się pływać:)

    No i poniosły mnie wspomnienia, ale jak zaczęłyście o tych wannach...
    Ogromnie mi brakuje wanny i jeszcze zatęskniłam za dzieciństwem.
  • ... zdrowia. Wczoraj byłam zmuszona łyknąć antybiotyk który dostałam na jesieni i zdazylam wtedy wyzdrowiec bez niego.. Zatoki pękają z bólu. Dziwne ze tym razem woda utleniona i jajka nie dały rady
  • Przyjaciół.
  • Skatarzyna, brakowało mi kiedyś przyjaciół bo przeprowadziłam się do męża do innego miasta, a wcześniej w domu nie usiedziałam chwili tylko "latałam" po znajomych. 8 lat i nie mam do kogo wpaść na kawałek sernika. Każdy ma tutaj już harmonogram na rodzinę, pracę i starych znajomych. Wydawało mi się, że nawet się zakolegowałam z jedną kobitką, ale odkąd mam niemowlaka na stanie "nie ma czasu". Na szczęście 100 km stąd mam przyjaciółki dwie i jedna z nich w dodatku też dorobiła się maluszka.. dzwonimy, rozmawiamy..Ja się przyzwyczaiłam, rozmawiam z ludźmi w sklepie, w szkole..Zaprzyjaźniłam się bardziej z mężem :), na wszystko przyjdzie jeszcze czas tak sobie mówię gdy widzę jak kwitnie komuś przy domu głóg, albo tam inne drzewo. Może kiedyś...
  • wszystkim chorującym dużo zdrowia ,na sernik zapraszam postaram się zrobić ,może być na zimno bo piec mi się nie chce? Skatarzyna przyjaciół można poznać tu na forum a że mieszkają daleko cóż ,nie można mieć wszystkiego ,lepszy jeden przyjaciel daleko niż 10 plotkar za miedzą ,a do bliższej znajomości zapraszam
  • Nowa, ja bym nawet wpadła na ten sernik, bo mam chyba z forum najbliżej, ale nie jestem zmotoryzowana i sama bym zaprosiła tego 21 jak będziecie w Siedlcach do nas, jak będziecie szli do lekarza tyle że ja z Weroniką dzień później idę na 3 dni do szpitala :(
  • to do Siedlec przywiozę i poczęstuję po drodze a jak nie wypali to 26 też będę u nefrologa także nie ma kłopotu ja jestem stałym gościem w szpitalu i poradniach, tyle że w Siedlcach znam drogę z pkp do szpitala
  • edytowano czerwiec 2014
    Przeniosłam się na wieś i... zostałam sama. Ba, moje życie się diametralnie zmieniło, więc i starzy znajomi "odpadli". Wpierw miałam doła, a potem modliłam sie o prawdziwych przyjaciół. I Bóg, w swej litosci nad mym losem, postawił na mej drodze takie osoby. I mam cztery serdeczne przyjaciółki. Szkoda tylko, że żadna nie mieszka za płotem :P No, ale 10km to i tak blisko. :D

    Módlcie się o przyjaciół. Naprawdę warto. :-)
  • Nowa, zapraszam 26 do nas, będziesz jechała to podam adres :)
  • dziękuje
  • mi brak firmy kurierskiej ''WIELODZIETNI'' bo na przesyłkach pocztowych można zbankrutować , a tak by może była jakaś zniżka ,czy coś ,niestety nie mam ,prawa jazdy ani samochodu
  • Gdzieś tam wyżej chyba pisałam o SPA, ze nie skorzystałam do tej pory.
    Otóż wczoraj zafundowaliśmy sobie Dent-SPA. Miałobyc ino ściąganie kamienia, skończyło sue inaczej.
    Zabki piękne, ale chyba nigdy wiecej, mamooooo jaki to dyskomfort siedzieć tak z ciasna guma w paszczy i z durna papierowa maska na twarzy :))
    Musiałam komicznie wyglądać :))
    Fajne ale i nie tanie, szkoda
  • wiary nadziei spokoju 
  • Wiary w to ze jeszcze kiedys bedzie dobrze i marzeń
  • Kitek na pewno będzie dobrze musi być ,że raczej nie u mnie to co innego ale u Ciebie czemu nie ? wierz i ufaj wiara przenosi góry 
  • @nowa tyle ze mi tej wiary brakuje i nie potrafie tego zmienic
  • a mi entuzjazmu do życia, jakoś tam skreślam dni, ale bez polotu.
  • Kitek motto mojego syna ''chcieć to móc''-może spróbuj i ty ,pomyśl co jesteś w stanie sama zmienić zmienić ,i od tego zacznij 
    Maura możesz napisać co cię interesuje? mam nadzieję ze niedługo odpadnie ci listek i będziesz miała wiecej do pisania bez dublowania wątków 
  • na pewno jutro będzie lepiej dzieci potrafią tę cnotę u rodziców wystawiać na próbę ,nie wierzę że jesteś złą matką 
  • Mi brakuje mojej siostry, mieszka daleko, widujemy sie raz w roku, bo podroz za droga, zeby czesciej, a kocham ja bardzo.
  • ...rozumu 8-}
  • Mi ostatnio cierpliwości brakuje, ale to pewnie związane z ciążą,
    no i jeszcze ludzi z ktorymi mozna sensownie po polsku porozmawiać, takich rodzin wierzacych i prorodzinnych tu niestety nie moge spotkac w tej Bawarii i jeszcze słońca mi brakuje a tak to chyba mam wszystko, bo ja tak zwyczajnie szczesliwa jestem
    :)
  • Brakuje mi odwagi, żeby całkiem oddać swoje życie Bogu. Nie potrafię. Choć widzę siłę modlitwy, widzę Jego opiekę, nie umiem.
  • ogólnego ogarnięcia się
    we wszystkim :(
  • A mi brakuje regularnej pracy
  • Kiwi powoli to przyjdzie
    Mańka życzę z całego serca tej pracy ,na pewno będzie niedługo 
    mi oprócz normalności w życiu brak wiary ,nadziei , poczucia sensu ,przekonania że dobrze robię i nie chodzi o to żeby ktoś powiedział masz rację itd tylko żebym sama była tego pewna plus tam takie drobiazgi jak praca spokój dzieciaki bez gorączek itp 
  • Też mi brak poczucia sensu, własnej użyteczności. 
    Podziękowali 1monika5
  • edytowano październik 2014
    Brak mi czasu.... i cierpliwości
  • Chęci i zapału. I słońca.
  • Bea mi też 
    Beata2 i Skatarzyna tego też nie mam 

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.