jaki piekarnik

2»

Komentarz

• ojtam, dobrze, że działa :)
  • Zaczynam powoli marzyć o nowym piekarniku, pewnie znów skończy się na najtańszym, ale może warto na.cos zwrócić uwagę? A taki podwójny ktoś może ma? 
  • edytowano czerwiec 2018
    Jakbym kiedys zmieniala kuchenke to Boscha sie kupi. Mam pralke, lodowke i zmywarke Boscha i spisuja sie elegancko.
    Na razie dziesiaty rok mamy kuchenke Amica. Jest przyzwoita. Kilka lat temu zaczela mi jednym bokiem bardziej dopiekac ale juz wiem jak sie z nią obchodzić ;) i kiedy placka obrócić. Urwala nam sie dolna szuflada, timer w zegarku pika juz praktycznie bezgłośnie, jak cos kidnie między dwie tafle w drzwiczkach piekarnika - ciezko je rozkręcić i dostac sie do tego, zeby móc wyczyscic. Tyle z takich szczegółów praktycznych.
    Podziękowali 1Hope
  • Ja mam piekarnik, który ma dwie szyby a między nimi u góry dziura i tam różne resztki się wlewają i umyć tego nie można 
    I wygląda ,że mam ciągle brudny piekarnik
  • Mam elektroluxa bez przycisków i bajerów, tylko z pokrętłem.Służy nam 11 lat. Ma nawiew, ale nie ma automatycznego wyłączania.Teraz bym kupiła z automatycznym qyłączaniem. Ma zimną szybę czyli dziecko się nie poparzy. Używany kilka razy w tyg.Jestem zadowolona.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.