Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna Pompejańska 3

11011121315

Komentarz

  • Zanim się poprawi, może się pogorszyć...
    Podziękowali 2aga---p Nika76
  • edytowano luty 2020
    Nawiazując do posta założycielki tematu, To kto dziś startuje?
  • Ja mam nadzieję zacząć dziś.
    Podziękowali 1BiancoNero
  • IdaIda
    edytowano luty 2020
    Ja jestem w trakcie nowenny, rozpoczęłam w święto Matki Bożej z Lourd i w ten dzień był także Światowy Dzień Chorego.

    Podziękowali 1BiancoNero
  • Myślałam o tym by zacząć, ale były ale. Dziś nie wiem skąd otrzymałam wiadomość że dziś zaczynam NP. 
    Chyba więc wyjścia nie mam...
    Podziękowali 1BiancoNero
  • https://nowenny.pl/nowenna-pompejanska-na-wielki-post

    jak ktoś potrzebuje dodatkowej motywacji, zapisując się i zostawiajac @, dostajemy codzienne rozważania itd
  • Zaczęliśmy dziś z mężem :). Cieszę się niezmiernie, ufam, że Matka Boża wyjedna nam łaskę zakończenia tej modlitwy...
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Skończyliśmy w Niedzielę Miłosierdzia...

    Dziś zajrzałam na ceny domów/mieszkań. Jedna z intencji - po ludzku - nierealna do granic. Chyba brakuje mi ufności :-( 
    Podziękowali 2Małgorzata32 Aneczka08
  • Bridget powiedział(a):
    Kto odmawia??
    Dzis pamietam pierwsza nowennę zaczełam 8 września  <3kilka lat temu. 

    Nie Ty jedna ;)

    Zamierzałam zrobić przerwę do września, ale nie mogłam patrzeć na schnącą przyrodę... więc w piątek zaczęłam Pompę o pompę :D
  • Katia powiedział(a):
    Zamierzałam zrobić przerwę do września, ale nie mogłam patrzeć na schnącą przyrodę... więc w piątek zaczęłam Pompę o pompę :D

    I od razu popadało : ) Katia, masz moc!
    Podziękowali 1Katia
  • Wiecie, że od 13 maja jest Nowenna Pompejańska międzynarodowa?
  • Podziękowali 1BiancoNero
  • czy ktoś zaczyna 15 sierpnia? Koniec wypada 7.10 :)
    Podziękowali 1celinka
  • Zaczynam od poniedziałku, trochę się boję czy dam radę 
  • Napiszcie proszę trochę o działaniu..  jam człowiek praktyczny ale czy codzień godzinę wykroje to nie wiem.. mam watpliwosci na wszysyko brakuje
  • @MAFJa, działanie na pewno jest,  ale u mnie trwało,  czy raczej trwa długo, choć wierzę w to,  że to nie jest czas zmarnowany.  Nie zawsze efekty modlitwy muszą być widoczne.  Ufać trzeba,  że są. 
    To tak z mojej perspektywy.  Jednak jest wiele świadectw,  że efekty są spektakularne. 
  • Jednak nie zaczęłam a chcialabym ale boję się nękania złego ducha
  • paulaarose powiedział(a):
    Jednak nie zaczęłam a chcialabym ale boję się nękania złego ducha

    zły duch to Cie będzie odwodził od rozpoczęcia:-)
    Podziękowali 2Małgorzata32 mamababcia
  • edytowano sierpień 2020
    Narazie idzie niezle, nawet czuje taka pustkę gdy skończyłam rano =) 
    Podziękowali 2aqq mamababcia

  • czy ktoś zaczyna 15 sierpnia? Koniec wypada 7.10

    Ja zaczęłam!
    Podziękowali 1Basja
  • my z żoną również zaczęliśmy razem 15 sierpnia

    paulaarose - to że coś złego zaczyna się dziać w trakcie odmawiania to tylko dowód na to że nowenna sprawowana jest w słusznej intencji i komuś bardzo zależy aby nie została skończona...

    moje prywatne doświadczenie - za każdym razem jak odmawiam nowenne wraz z żoną dzieje się coś złego (choroby moje lub żony, szpitale, dzieci wymiotujące, gorączkujace itd) o dziwo jak mówię sam to jest dużo łagodniej - jaki z tego wniosek - sama nowenna jest bardzo nie na rękę złemu, a już wspólna modlitwa małżonków i to w dodatku nowennną to już przegięcie z jego punktu widzenia - a to ci pech B)
    Podziękowali 1mamababcia
  • Mi dzień przed przychodzi takie zniechęcenie i zło, wczorak bylam bardzo zla za dnia a gdy obudzilam sie nad ranem to odmówiłam pierwszą część i zaczynam drugą albo drugą i trzecią. 
  • Zaczełam 15.08
    Ale niestety przed wczoraj usęłam z różańcem. I juz nie udalo sie nadrobić.
    Jutro zacznę od nowa.
    Podziękowali 2zoia mamababcia
  • Czy jest tutaj ktoś komu udało się odmówić nowennę od początku do końca?
  • @paulaarose Mi się kilka razy udało.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Dzisiaj rozpoczęłam nowennę i mam nadzieję, że uda mi się dotrwać... 
  • @paulaarose, właśnie skończyłam dziś swoją drugą :smile: nie zastanawiać się czy dasz radę, modlić się po prostu. Czasem pomagały mi nagrania z YouTube'a, słuchawki i... ora et labora! Powodzenia. 
    Podziękowali 1paulaarose
  • dzisiaj moj 4 dzien, czuje trochę przeszkadzania, ale wierzę, że uda się ddotrwać do końca =)
  • Wytrwania na każdy dzień!
    Podziękowali 1paulaarose
  • Kto ze mną odmawia?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.